Gå til hovedindhold

Kingston FURY Renegade RGB - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6400 MT/s / PC5-51200 - CL32 - 1.1 V - ikke bufferet - on-die ECC

KingstonRAMEAN: 0740617329742
Pris fra 3.775 krtil 4.222 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 447 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.359 kr 13. maj

Sammenlign priser på Kingston FURY Renegade RGB - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6400 MT/s / PC5-51200 - CL32 - 1.1 V - ikke bufferet - on-die ECC og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3775 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston FURY Renegade RGB - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6400 MT/s / PC5-51200 - CL32 - 1.1 V - ikke bufferet - on-die ECC
3.775 kr
Til butik
Kingston FURY Renegade RGB - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6400 MT/s / PC5-51200 - CL32 - 1.1 V - ikke bufferet - on-die ECC billede

Produktspecifikationer

Kategori: DDR5
Farve: 1
Artikel nr.: KF564C32RSAK2-32
EAN: 0740617329742
Varenr.: 8601120
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston FURY Renegade DDR5 32GB kit 6400MHz CL32 On-die ECC
3.776 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kingston FURY Renegade DDR5 32GB kit 6400MHz CL32 On-die ECC
4.049 kr
Til butik
Kingston FURY Renegade DDR5 32GB kit 6400MHz CL32 On-die ECC billede

Produktinformation

Kingston FURY Renegade DDR5 32GB Kit 6400MHz CL32 On-die ECC Opgrader dit system med Kingston FURY Renegade DDR5 32GB kit, der leverer ultra-hurtige 6400MHz hastigheder og lave latens med CL32 timings. Dette kit er designet til gamere og kreative, der kræ...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: RAM
EAN: 0740617329742
Varenr.: 118899
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Kingston 32GB 6400MT/s DDR5 CL32 DIMM (Kit of 2) FURY Renegade RGB
4.126 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston FURY Renegade RGB DDR5-6400 - 32GB - CL32 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort med RGB
4.222 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston FURY Renegade RGB - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6400 MT/s / PC5-51200 - CL32 - 1.1 V - ikke bufferet - on-die ECC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston FURY Renegade RGB - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6400 MT/s / PC5-51200 - CL32 - 1.1 V - ikke bufferet - on-die ECC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK3.775 kr3.775 krKøb
2CompuMail DK3.776 kr3.776 krKøb
3Ultrashop4.049 kr4.049 krKøb
4Teknikproffset DK4.126 kr4.185 krKøb
5Proshop DK4.222 kr4.222 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston FURY Renegade RGB - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6400 MT/s / PC5-51200 - CL32 - 1.1 V - ikke bufferet - on-die ECC

PriceData har fulgt prisen på Kingston FURY Renegade RGB - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6400 MT/s / PC5-51200 - CL32 - 1.1 V - ikke bufferet - on-die ECC i 181 dage. Laveste pris i perioden er 2.883 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 4.655 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.020 kr.

Den nuværende pris på 3.775 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 45 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 76 prisændringer for Kingston FURY Renegade RGB - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6400 MT/s / PC5-51200 - CL32 - 1.1 V - ikke bufferet - on-die ECC. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 76 prisændringer for Kingston FURY Renegade RGB - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6400 MT/s / PC5-51200 - CL32 - 1.1 V - ikke bufferet - on-die ECC de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20263.775 kr165 kr (4%)
29. maj 20263.940 kr1 kr (0%)
26. maj 20263.941 kr108 kr (3%)
25. maj 20264.049 kr108 kr (3%)
23. maj 20263.941 kr23 kr (1%)
22. maj 20263.964 kr5 kr (0%)
21. maj 20263.959 kr600 kr (18%)
13. maj 20263.359 kr69 kr (2%)
6. maj 20263.428 kr477 kr (12%)
29. apr. 20263.905 kr725 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret