Gå til hovedindhold

Kingston FURY Renegade RGB - DDR5 - modul - 24 GB - DIMM 288-PIN - 4200 MHz / PC5-67200 - CL40 - 1.45 V - ikke bufferet - on-die ECC - hvid og sølv

KingstonRAMEAN: 0740617346862
Pris fra 3.168 krtil 4.297,11 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.129,11 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.408 kr 22. mar.

Sammenlign priser på Kingston FURY Renegade RGB - DDR5 - modul - 24 GB - DIMM 288-PIN - 4200 MHz / PC5-67200 - CL40 - 1.45 V - ikke bufferet - on-die ECC - hvid og sølv og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3168 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Kingston FURY Renegade DDR5 RGB 8400MHz 24GB (hvidt)
3.168 kr
Til butik
Kingston FURY Renegade DDR5 RGB 8400MHz 24GB (hvidt) billede

Produktinformation

Kingston FURY Renegade DDR5 RGB 8400MHz 24GB (hvidt) - 1x24GB, CL40, Intel XMP, CUDIMM - PC-komponenter Hukommelse (RAM)

Produktspecifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: PC-komponenter
Artikel nr.: KF584CU40RWA-24
EAN: 0740617346862
Varenr.: 1324432
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston FURY Renegade DDR5 SDRAM 24GB 4200MHz CL40 On-die ECC DIMM 288-PIN
3.287 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston FURY Renegade RGB DDR5-8400 - 24GB - CUDIMM for Intel - CL40 - Single Channel (1 pcs) - Intel XMP - Hvid med RGB
3.665 kr
Til butik
Kingston FURY Renegade RGB DDR5-8400 - 24GB - CUDIMM for Intel - CL40 - Single Channel (1 pcs) - Intel XMP - Hvid med RGB billede

Produktinformation

Hukommelse (RAM), 24GB: 1 x 24GB (Single Channel), DIMM 288-pin, DDR5, hastighed: 8400 MHz (MT/s) / PC5-67200, CAS Latency: 40-52-52-52, spænding: 1.45 volt, ikke bufferet, On-Die ECC, CUDIMM - indbygget clock driver (CKD) for højere clockfrekvens på DDR-hastighed, understøtter Intel XMP profiler, med køleprofiler, farve: white / silver med ARGB (kan styres af ASUS AURA, Gigabyte Fusion RGB 2.0, Asrock PolyChrome Sync & MSI Mystic Light)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: RAM
Artikel nr.: KF584CU40RWA-24
EAN: 0740617346862
Varenr.: 3319626
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kingston FURY Renegade DDR5 SDRAM 24GB 4200MHz CL40 On-die ECC DIMM 288-PIN
3.869 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston FURY Renegade RGB - DDR5 - modul - 24 GB - DIMM 288-PIN - 4200 MHz / PC5-67200 - CL40 - 1.45 V - ikke bufferet - on-die ECC - hvid og sølv
4.297,11 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston FURY Renegade RGB - DDR5 - modul - 24 GB - DIMM 288-PIN - 4200 MHz / PC5-67200 - CL40 - 1.45 V - ikke bufferet - on-die ECC - hvid og sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston FURY Renegade RGB - DDR5 - modul - 24 GB - DIMM 288-PIN - 4200 MHz / PC5-67200 - CL40 - 1.45 V - ikke bufferet - on-die ECC - hvid og sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK3.168 kr3.168 krKøb
2CompuMail DK3.287 kr3.287 krKøb
3Proshop DK3.665 kr3.665 krKøb
4Ultrashop3.869 kr3.869 krKøb
5CS MEGASTORE DK4.297,11 kr4.297,11 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston FURY Renegade RGB - DDR5 - modul - 24 GB - DIMM 288-PIN - 4200 MHz / PC5-67200 - CL40 - 1.45 V - ikke bufferet - on-die ECC - hvid og sølv

PriceData har fulgt prisen på Kingston FURY Renegade RGB - DDR5 - modul - 24 GB - DIMM 288-PIN - 4200 MHz / PC5-67200 - CL40 - 1.45 V - ikke bufferet - on-die ECC - hvid og sølv i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.408 kr (registreret d. 22. marts 2026), højeste er 5.742 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.380 kr.

Den nuværende pris på 3.168 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 73 prisændringer for Kingston FURY Renegade RGB - DDR5 - modul - 24 GB - DIMM 288-PIN - 4200 MHz / PC5-67200 - CL40 - 1.45 V - ikke bufferet - on-die ECC - hvid og sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 73 prisændringer for Kingston FURY Renegade RGB - DDR5 - modul - 24 GB - DIMM 288-PIN - 4200 MHz / PC5-67200 - CL40 - 1.45 V - ikke bufferet - on-die ECC - hvid og sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 20263.168 kr11 kr (0%)
17. maj 20263.157 kr10 kr (0%)
15. maj 20263.147 kr7 kr (0%)
14. maj 20263.140 kr10 kr (0%)
13. maj 20263.130 kr3 kr (0%)
9. maj 20263.133 kr2 kr (0%)
8. maj 20263.135 kr19 kr (1%)
7. maj 20263.154 kr14 kr (0%)
4. maj 20263.168 kr325 kr (9%)
3. maj 20263.493 kr334 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret