Gå til hovedindhold

Kingston FURY Renegade - DDR5 - sæt - 96 GB: 2 x 48 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL32 - 1.35 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort/sølv

KingstonRAMEAN: 0740617338805
Pris fra 11.874 krtil 12.634 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 760 kr (6% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 10.324 kr 17. apr.

Sammenlign priser på Kingston FURY Renegade - DDR5 - sæt - 96 GB: 2 x 48 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL32 - 1.35 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort/sølv og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 11874 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kingston Technology Fury 96 Gb 6000 Mt/s Ddr5 Cl32 Dimm (sæt Med 2) Renegade Silver Xmp 96gb 6000mt/s Ddr5 288-pin Dimm
11.874 kr
Til butik
Kingston Technology Fury 96 Gb 6000 Mt/s Ddr5 Cl32 Dimm (sæt Med 2) Renegade Silver Xmp 96gb 6000mt/s Ddr5 288-pin Dimm billede

Produktinformation

96 GB kit (2 x 48 GB) øger multitasking og hukommelsestunge arbejdsbelastninger 6000 MT/s DDR5 med CL32 sænker latenstid og øger datahastighed Understøttelse af XMP 3.0 gør stabil overclocking enklere med én profil Sølvfarvet køleprofil forbedrer temperaturkontrol uden LED'er On-die ECC øger dataintegritet, ubufferet design bevarer kompatibilitet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: DIMM DDR5
Artikel nr.: KF560C32RSK2-96
EAN: 0740617338805
Varenr.: 5020082677
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston FURY Renegade DDR5 SDRAM 96GB kit 6000MHz CL32 On-die ECC DIMM 288-PIN
12.380 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston FURY Renegade - DDR5 - sæt - 96 GB: 2 x 48 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL32 - 1.35 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort/sølv
12.598 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston FURY Renegade DDR5-6000 - 96GB - CL32 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort
12.634 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston FURY Renegade - DDR5 - sæt - 96 GB: 2 x 48 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL32 - 1.35 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort/sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston FURY Renegade - DDR5 - sæt - 96 GB: 2 x 48 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL32 - 1.35 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort/sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK11.874 kr11.960,25 krKøb
2CompuMail DK12.380 kr12.380 krKøb
3CS MEGASTORE DK12.598 kr12.598 krKøb
4Proshop DK12.634 kr12.634 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston FURY Renegade - DDR5 - sæt - 96 GB: 2 x 48 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL32 - 1.35 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort/sølv

PriceData har fulgt prisen på Kingston FURY Renegade - DDR5 - sæt - 96 GB: 2 x 48 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL32 - 1.35 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort/sølv i 134 dage. Laveste pris i perioden er 9.745 kr (registreret d. 21. januar 2026), højeste er 14.653 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 12.270 kr.

Den nuværende pris på 11.874 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 45 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Kingston FURY Renegade - DDR5 - sæt - 96 GB: 2 x 48 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL32 - 1.35 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort/sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Kingston FURY Renegade - DDR5 - sæt - 96 GB: 2 x 48 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL32 - 1.35 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort/sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 202611.874 kr460 kr (4%)
20. maj 202612.334 kr21 kr (0%)
17. maj 202612.355 kr95 kr (1%)
15. maj 202612.260 kr20 kr (0%)
14. maj 202612.240 kr41 kr (0%)
13. maj 202612.199 kr115 kr (1%)
10. maj 202612.314 kr8 kr (0%)
9. maj 202612.322 kr6 kr (0%)
8. maj 202612.328 kr18 kr (0%)
7. maj 202612.310 kr31 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret