Gå til hovedindhold

Kingston FURY Beast RGB - DDR5 - sæt - 64 GB: 2 x 32 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL36 - 1.35 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort

KingstonRAMEAN: 0740617331882
Pris fra 6.869 krtil 13.124 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 6.255 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.609 kr 23. maj

Sammenlign priser på Kingston FURY Beast RGB - DDR5 - sæt - 64 GB: 2 x 32 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL36 - 1.35 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6869 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston FURY Beast DDR5 64GB kit 6000MHz CL36 On-die ECC
6.869 kr
Til butik
Kingston FURY Beast DDR5 64GB kit 6000MHz CL36 On-die ECC billede

Produktinformation

Kingston FURY Beast RGB - DDR5 - sæt - 64 GB: 2 x 32 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL36 - 1.35 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: KF560C36BBEAK2-64
EAN: 0740617331882
Varenr.: 1000962236
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston FURY Beast RGB - DDR5 - sæt - 64 GB: 2 x 32 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL36 - 1.35 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort
7.317 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston FURY Beast RGB DDR5-6000 - 64GB - CL36 - Dual Channel (2 pcs) - AMD EXPO - Sort med RGB
7.367 kr
Til butik
Kingston FURY Beast RGB DDR5-6000 - 64GB - CL36 - Dual Channel (2 pcs) - AMD EXPO - Sort med RGB billede

Produktinformation

Hukommelse (RAM), 64GB: 2 x 32GB (Dual Channel), DIMM 288-pin, DDR5, hastighed: 6000 MHz (MT/s) / PC5-48000, CAS Latency: 36-38-38, spænding: 1.35 volt, ikke bufferet, On-Die ECC, understøtter AMD EXPO & Intel XMP profiler, med køleprofiler, farve: black med ARGB (kan styres af ASUS AURA, Gigabyte Fusion RGB 2.0, Asrock PolyChrome Sync & MSI Mystic Light)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: RAM
Artikel nr.: KF560C36BBEAK2-64
EAN: 0740617331882
Varenr.: 3136906
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kingston FURY Beast DDR5 64GB kit 6000MHz CL36 On-die ECC
7.949 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kingston Fury Beast Rgb Expo/xmp 64gb 3000, 6000mhz Ddr5 288-pin Dimm
13.124 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston FURY Beast RGB - DDR5 - sæt - 64 GB: 2 x 32 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL36 - 1.35 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston FURY Beast RGB - DDR5 - sæt - 64 GB: 2 x 32 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL36 - 1.35 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK6.869 kr6.869 krKøb
2CS MEGASTORE DK7.317 kr7.317 krKøb
3Proshop DK7.367 kr7.367 krKøb
4Ultrashop7.949 kr7.949 krKøb
5Dustin DK13.124 kr13.210,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston FURY Beast RGB - DDR5 - sæt - 64 GB: 2 x 32 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL36 - 1.35 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort

PriceData har fulgt prisen på Kingston FURY Beast RGB - DDR5 - sæt - 64 GB: 2 x 32 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL36 - 1.35 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 4.560 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 8.990 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.231 kr.

Den nuværende pris på 6.869 kr er 10% over normalprisen. Prisen er steget 21% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for Kingston FURY Beast RGB - DDR5 - sæt - 64 GB: 2 x 32 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL36 - 1.35 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for Kingston FURY Beast RGB - DDR5 - sæt - 64 GB: 2 x 32 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL36 - 1.35 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20266.869 kr452,39 kr (7%)
2. jun. 20266.416,61 kr758,61 kr (13%)
30. maj 20265.658 kr23 kr (0%)
29. maj 20265.681 kr1 kr (0%)
27. maj 20265.682 kr48 kr (1%)
25. maj 20265.634 kr24 kr (0%)
24. maj 20265.658 kr49 kr (1%)
23. maj 20265.609 kr1 kr (0%)
22. maj 20265.610 kr23 kr (0%)
21. maj 20265.633 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret