Gå til hovedindhold

Kingston FURY Beast RGB - DDR5 - sæt - 64 GB: 2 x 32 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MHz / PC5-48000 - CL30 - 1.4 V - ikke bufferet - on-die ECC - hvid

KingstonRAMEAN: 0740617343298
Pris fra 5.999 krtil 14.124 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 8.125 kr (58% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.418 kr 1. maj

Sammenlign priser på Kingston FURY Beast RGB - DDR5 - sæt - 64 GB: 2 x 32 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MHz / PC5-48000 - CL30 - 1.4 V - ikke bufferet - on-die ECC - hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5999 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston FURY Beast RGB - DDR5 - sæt - 64 GB: 2 x 32 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MHz / PC5-48000 - CL30 - 1.4 V - ikke bufferet - on-die ECC - hvid
5.999 kr
Til butik
Kingston FURY Beast RGB - DDR5 - sæt - 64 GB: 2 x 32 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MHz / PC5-48000 - CL30 - 1.4 V - ikke bufferet - on-die ECC - hvid billede

Produktspecifikationer

Kategori: RAM-hukommelse
Farve: 1
Artikel nr.: KF560C30BWEAK2-64
EAN: 0740617343298
Varenr.: 20786315
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kingston FURY Beast DDR5 SDRAM 64GB kit 6000MHz CL30 On-die ECC DIMM 288-PIN
6.639 kr
Til butik
Kingston FURY Beast DDR5 SDRAM 64GB kit 6000MHz CL30 On-die ECC DIMM 288-PIN billede

Produktinformation

Kingston FURY Beast DDR5 SDRAM 64GB Kit Opgrader din gaming-oplevelse med Kingston FURY Beast DDR5 SDRAM 64GB kit, der tilbyder en imponerende hastighed på 6000MHz og CL30 latens. Denne højtydende hukommelse er designet til at levere ekstrem hastighe...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: RAM
EAN: 0740617343298
Varenr.: 80375
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston FURY Beast DDR5 SDRAM 64GB kit 6000MHz CL30 On-die ECC DIMM 288-PIN
6.654 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston FURY Beast RGB DDR5-6000 - 64GB - CL30 - Dual Channel (2 pcs) - AMD EXPO & Intel XMP - Hvid med RGB
-12%6.690 kr
Før 7.590 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kingston Fury Beast Rgb Xmp/expo White 64gb 6000mt/s Ddr5 288-pin Dimm
14.124 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston FURY Beast RGB - DDR5 - sæt - 64 GB: 2 x 32 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MHz / PC5-48000 - CL30 - 1.4 V - ikke bufferet - on-die ECC - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston FURY Beast RGB - DDR5 - sæt - 64 GB: 2 x 32 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MHz / PC5-48000 - CL30 - 1.4 V - ikke bufferet - on-die ECC - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK5.999 kr5.999 krKøb
2Ultrashop6.639 kr6.639 krKøb
3CompuMail DK6.654 kr6.654 krKøb
4Proshop DK6.690 kr6.690 krKøb
5Dustin DK14.124 kr14.210,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston FURY Beast RGB - DDR5 - sæt - 64 GB: 2 x 32 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MHz / PC5-48000 - CL30 - 1.4 V - ikke bufferet - on-die ECC - hvid

PriceData har fulgt prisen på Kingston FURY Beast RGB - DDR5 - sæt - 64 GB: 2 x 32 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MHz / PC5-48000 - CL30 - 1.4 V - ikke bufferet - on-die ECC - hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 4.999 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 9.490 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 7.013 kr.

Den nuværende pris på 5.999 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Kingston FURY Beast RGB - DDR5 - sæt - 64 GB: 2 x 32 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MHz / PC5-48000 - CL30 - 1.4 V - ikke bufferet - on-die ECC - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Kingston FURY Beast RGB - DDR5 - sæt - 64 GB: 2 x 32 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MHz / PC5-48000 - CL30 - 1.4 V - ikke bufferet - on-die ECC - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20265.999 kr640 kr (10%)
29. maj 20266.639 kr492 kr (8%)
28. maj 20266.147 kr288 kr (4%)
27. maj 20266.435 kr826 kr (15%)
2. maj 20265.609 kr191 kr (4%)
1. maj 20265.418 kr1.482 kr (21%)
30. apr. 20266.900 kr631 kr (10%)
29. apr. 20266.269 kr851 kr (16%)
30. mar. 20265.418 kr64 kr (1%)
25. mar. 20265.482 kr1.410 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret