Gå til hovedindhold

Kingston FURY Beast DDR5-5200 - 8GB - CL40 - Single Channel (1 pcs) - Intel XMP - Sort

KingstonRAMEAN: 0740617325966
Pris fra 1.068 krtil 1.319 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 251 kr (19% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kingston FURY Beast DDR5-5200 - 8GB - CL40 - Single Channel (1 pcs) - Intel XMP - Sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1068 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston FURY Beast DDR5 8GB 5200MHz CL38 On-die ECC
1.068 kr
Til butik
Kingston FURY Beast DDR5 8GB 5200MHz CL38 On-die ECC billede

Produktinformation

Kingston FURY Beast - DDR5 - modul - 8 GB - DIMM 288-PIN - 5200 MHz / PC5-41600 - CL38 - 1.25 V - ikke bufferet - on-die ECC

Produktspecifikationer

Artikel nr.: KF552C40BB-8
EAN: 0740617325966
Varenr.: 1000463720
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston FURY Beast DDR5-5200 - 8GB - CL40 - Single Channel (1 pcs) - Intel XMP - Sort
1.287 kr
Til butik
Kingston FURY Beast DDR5-5200 - 8GB - CL40 - Single Channel (1 pcs) - Intel XMP - Sort billede

Produktinformation

Hukommelse (RAM), 8GB: 1 x 8GB (Single Channel), DIMM 288-pin, DDR5, hastighed: 5200 MHz (MT/s) / PC5-41600, CAS Latency: 40-40-40, spænding: 1.25 volt, ikke bufferet, On-Die ECC, understøtter Intel XMP profiler, med køleprofiler, farve: black

Produktspecifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: RAM
Artikel nr.: KF552C40BB-8
EAN: 0740617325966
Varenr.: 3058466
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kingston FURY Beast DDR5 8GB 5200MHz CL38 On-die ECC
1.319 kr
Til butik
Kingston FURY Beast DDR5 8GB 5200MHz CL38 On-die ECC billede

Produktinformation

Kingston FURY Beast DDR5 8GB 5200MHz CL38 On-die ECC Opgrader din computers ydeevne med Kingston FURY Beast DDR5 8GB 5200MHz CL38 On-die ECC RAM. Denne RAM-modul er designet til at levere blazing hurtig hastighed, hvilket gør det ideelt til gaming, grafis...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: skal sorteres
EAN: 0740617325966
Varenr.: 112562

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston FURY Beast DDR5-5200 - 8GB - CL40 - Single Channel (1 pcs) - Intel XMP - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston FURY Beast DDR5-5200 - 8GB - CL40 - Single Channel (1 pcs) - Intel XMP - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.068 kr1.068 krKøb
2Proshop DK1.287 kr1.287 krKøb
3Ultrashop1.319 kr1.319 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston FURY Beast DDR5-5200 - 8GB - CL40 - Single Channel (1 pcs) - Intel XMP - Sort

PriceData har fulgt prisen på Kingston FURY Beast DDR5-5200 - 8GB - CL40 - Single Channel (1 pcs) - Intel XMP - Sort i 183 dage. Laveste pris i perioden er 569 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 1.403 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.147 kr.

Den nuværende pris på 1.068 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Kingston FURY Beast DDR5-5200 - 8GB - CL40 - Single Channel (1 pcs) - Intel XMP - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Kingston FURY Beast DDR5-5200 - 8GB - CL40 - Single Channel (1 pcs) - Intel XMP - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.068 kr2 kr (0%)
22. maj 20261.070 kr37 kr (3%)
13. maj 20261.107 kr296 kr (21%)
12. maj 20261.403 kr16 kr (1%)
10. maj 20261.387 kr49 kr (4%)
9. maj 20261.338 kr20 kr (2%)
8. maj 20261.318 kr150 kr (13%)
4. maj 20261.168 kr6 kr (1%)
2. maj 20261.162 kr6 kr (1%)
19. apr. 20261.168 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret