Gå til hovedindhold

Kingston FURY Beast DDR5-5200 - 32GB - CL40 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort

KingstonRAMEAN: 0740617324358
Pris fra 3.045 krtil 5.936 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 2.891 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.999 kr 30. mar.

Sammenlign priser på Kingston FURY Beast DDR5-5200 - 32GB - CL40 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3045 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston FURY Beast DDR5 32GB kit 5200MHz CL40 On-die ECC
3.045 kr
Til butik
Kingston FURY Beast DDR5 32GB kit 5200MHz CL40 On-die ECC billede

Produktinformation

Kingston FURY Beast - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 5200 MT/s / PC5-41600 - CL40 - 1.25 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: KF552C40BBK2-32
EAN: 0740617324358
Varenr.: 999671373
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston FURY Beast DDR5-5200 - 32GB - CL40 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort
3.490 kr
Til butik
Kingston FURY Beast DDR5-5200 - 32GB - CL40 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort billede

Produktinformation

Hukommelse (RAM), 32GB: 2 x 16GB (Dual Channel), DIMM 288-pin, DDR5, hastighed: 5200 MHz (MT/s) / PC5-41600, CAS Latency: 40-40-40, spænding: 1.25 volt, ikke bufferet, On-Die ECC, understøtter Intel XMP profiler, med køleprofiler, farve: black

Produktspecifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: RAM
Artikel nr.: KF552C40BBK2-32
EAN: 0740617324358
Varenr.: 3008559
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
5200 32GB Kingston CL40 2x16GB Kit FURY BeastBlck RAM - GEEKD.dk
4.271 kr
Til butik
5200 32GB Kingston CL40 2x16GB Kit FURY BeastBlck RAM - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Kingston Technology FURY Beast hukommelsesmodul 2 x 16 GB 5200 MT/s Op til 6800 MT/s Kingston FURY™ Beast DDR5-hukommelse leverer enestående hastighed, kapacitet og pålidelighed til næste generation af gaming-platforme.. Forøg din computers ydeevne med...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: Computer Ram
EAN: 0740617324358
Varenr.: 52365716193616
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Kingston 32GB 5200MHz DDR5 CL40 DIMM (Kit of 2) FURY Beast Black
4.783 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kingston Fury Beast Xmp 32gb 5200mt/s Ddr5 288-pin Dimm
-0%5.936 kr
Før 5.936,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston FURY Beast DDR5-5200 - 32GB - CL40 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston FURY Beast DDR5-5200 - 32GB - CL40 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.045 kr3.045 krKøb
2Proshop DK3.490 kr3.490 krKøb
3Geekd4.271 kr4.271 krKøb
4Teknikproffset DK4.783 kr4.832 krKøb
5Dustin DK5.936 kr6.022,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston FURY Beast DDR5-5200 - 32GB - CL40 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort

PriceData har fulgt prisen på Kingston FURY Beast DDR5-5200 - 32GB - CL40 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort i 186 dage. Laveste pris i perioden er 1.639 kr (registreret d. 29. november 2025), højeste er 4.008 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.206 kr.

Den nuværende pris på 3.045 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for Kingston FURY Beast DDR5-5200 - 32GB - CL40 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for Kingston FURY Beast DDR5-5200 - 32GB - CL40 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 20263.045 kr1 kr (0%)
25. maj 20263.046 kr2 kr (0%)
24. maj 20263.048 kr100 kr (3%)
18. apr. 20263.148 kr201 kr (6%)
8. apr. 20263.349 kr350 kr (12%)
30. mar. 20262.999 kr350 kr (10%)
20. mar. 20263.349 kr51 kr (2%)
19. mar. 20263.400 kr23 kr (1%)
18. mar. 20263.423 kr59 kr (2%)
15. mar. 20263.364 kr34 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret