Gå til hovedindhold

Kingston 128GB IronKey Keypad 200, FIPS 140-3 Lvl 3 (Pending) AES-256

KingstonUSB-flashdrevEAN: 0740617330069
Pris fra 1.343 krtil 1.826 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 483 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.317 kr 25. maj

Sammenlign priser på Kingston 128GB IronKey Keypad 200, FIPS 140-3 Lvl 3 (Pending) AES-256 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1343 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston IronKey Keypad 200 128GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Blå
1.343 kr
Til butik
Kingston IronKey Keypad 200 128GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Blå billede

Produktinformation

Kingston IronKey Keypad 200 - USB flashdrive - krypteret - FIPS 140-3 Level 3 - 128 GB - USB 3.2 Gen 1

Produktspecifikationer

Artikel nr.: IKKP200/128GB
EAN: 0740617330069
Varenr.: 1000777461
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kingston Ironkey Keypad 200 128gb Usb-a Blå
-0%1.686 kr
Før 1.686,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston IronKey 200 - 128GB - USB Stick
1.694 kr
Til butik
Kingston IronKey 200 - 128GB - USB Stick billede

Produktinformation

USB-stick, 128 GB, USB 3.2 Gen 1 USB-A tilslutning, overførselshastighed op til 145MB/s (læs) / op til 115MB/s (skrive), 256 bit (AES) kryptering / 256 (FIPS), beskyttende hætte, nøgleringsløkke, farve: blå - indbygget alfanumerisk tastatur - read-only Access mode...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: USB Stick
Artikel nr.: IKKP200/128GB
EAN: 0740617330069
Varenr.: 3117557
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Kingston 128GB IronKey Keypad 200, FIPS 140-3 Lvl 3 (Pending) AES-256
1.826 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston 128GB IronKey Keypad 200, FIPS 140-3 Lvl 3 (Pending) AES-256 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston 128GB IronKey Keypad 200, FIPS 140-3 Lvl 3 (Pending) AES-256 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.343 kr1.343 krKøb
2Dustin DK1.686 kr1.772,25 krKøb
3Proshop DK1.694 kr1.694 krKøb
4Teknikproffset DK1.826 kr1.875 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston 128GB IronKey Keypad 200, FIPS 140-3 Lvl 3 (Pending) AES-256

PriceData har fulgt prisen på Kingston 128GB IronKey Keypad 200, FIPS 140-3 Lvl 3 (Pending) AES-256 i 160 dage. Laveste pris i perioden er 1.317 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 1.686 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.492 kr.

Den nuværende pris på 1.343 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 46 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Kingston 128GB IronKey Keypad 200, FIPS 140-3 Lvl 3 (Pending) AES-256. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Kingston 128GB IronKey Keypad 200, FIPS 140-3 Lvl 3 (Pending) AES-256 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.343 kr3 kr (0%)
30. maj 20261.340 kr9 kr (1%)
29. maj 20261.331 kr3 kr (0%)
28. maj 20261.334 kr17 kr (1%)
25. maj 20261.317 kr19 kr (1%)
22. maj 20261.336 kr168 kr (11%)
21. maj 20261.504 kr3 kr (0%)
20. maj 20261.501 kr159 kr (12%)
17. maj 20261.342 kr132 kr (9%)
15. maj 20261.474 kr125 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret