Gå til hovedindhold

Kingston 128GB USB-C IronKey Keypad 200C, FIPS 140-3 Lvl 3 AES-256

KingstonUSB-flashdrevEAN: 0740617336610
Pris fra 1.691 krtil 1.913 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 222 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.505 kr 8. maj

Sammenlign priser på Kingston 128GB USB-C IronKey Keypad 200C, FIPS 140-3 Lvl 3 AES-256 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1691 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston IronKey Keypad 200C 128GB USB-C 3.2 Gen 1 USB stick Blå
1.691 kr
Til butik
Kingston IronKey Keypad 200C 128GB USB-C 3.2 Gen 1 USB stick Blå billede

Produktinformation

Kingston IronKey Keypad 200C - USB flashdrive - krypteret - FIPS 140-3 Level 3 - 128 GB - USB-C 3.2 Gen 1

Produktspecifikationer

Artikel nr.: IKKP200C/128GB
EAN: 0740617336610
Varenr.: 1001568913
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kingston Ironkey Keypad 200 128gb Usb-c Blå
1.749 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Kingston 128GB USB-C IronKey Keypad 200C, FIPS 140-3 Lvl 3 AES-256
1.894 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston Ironkey 200C - 128GB - USB Stick
1.913 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston 128GB USB-C IronKey Keypad 200C, FIPS 140-3 Lvl 3 AES-256 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston 128GB USB-C IronKey Keypad 200C, FIPS 140-3 Lvl 3 AES-256 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.691 kr1.691 krKøb
2Dustin DK1.749 kr1.835,25 krKøb
3Teknikproffset DK1.894 kr1.943 krKøb
4Proshop DK1.913 kr1.913 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston 128GB USB-C IronKey Keypad 200C, FIPS 140-3 Lvl 3 AES-256

PriceData har fulgt prisen på Kingston 128GB USB-C IronKey Keypad 200C, FIPS 140-3 Lvl 3 AES-256 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.479 kr (registreret d. 12. februar 2026), højeste er 1.811 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.612 kr.

Den nuværende pris på 1.691 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 12% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Kingston 128GB USB-C IronKey Keypad 200C, FIPS 140-3 Lvl 3 AES-256. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Kingston 128GB USB-C IronKey Keypad 200C, FIPS 140-3 Lvl 3 AES-256 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20261.691 kr39 kr (2%)
23. maj 20261.730 kr3 kr (0%)
22. maj 20261.733 kr3 kr (0%)
20. maj 20261.730 kr13 kr (1%)
12. maj 20261.717 kr28 kr (2%)
9. maj 20261.689 kr184 kr (12%)
8. maj 20261.505 kr212 kr (12%)
29. mar. 20261.717 kr98 kr (6%)
19. mar. 20261.619 kr4 kr (0%)
14. mar. 20261.615 kr196 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret