Gå til hovedindhold

RaidSonic KeySonic KSK-6231 INEL (DE) - industrielt USB-tastatur med tysk QWERTZ, sort

RaidSonicEAN: 4250078186922
Pris fra 743 krtil 789 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 46 kr (6% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 690 kr 9. mar.

Sammenlign priser på KeySonic KSK-6231 INEL (DE) - industrielt USB-tastatur med tysk QWERTZ, sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 743 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
KeySonic KSK-6231 Inel Tastatur Kablet Tysk
743 kr
Til butik
KeySonic KSK-6231 Inel Tastatur Kablet Tysk billede

Produktinformation

KeySonic KSK-6231 Inel - Tastatur - USB - tysk - vandtæt - sort

Produktspecifikationer

Mærke: KeySonic
Artikel nr.: 28036
EAN: 4250078186922
Varenr.: 987715488
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
KeySonic KSK-6231 INEL (DE) - industrielt USB-tastatur med tysk QWERTZ, sort
-6%769 kr
Før 819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
KeySonic KSK-6231 INEL (DE) - industrielt USB-tastatur med tysk QWERTZ, sort billede

Produktinformation

Fordele ved industrielt tastatur til pcKeySonic KSK-6231 INEL (DE) er et kompakt, industrielt USB-tastatur i sort, der passer til arbejdsmiljøer og styring, hvor et robust og pladsbesparende input er vigtigt. Den tyske QWERTZ-layout gør det ideelt til brugere, der skriver på tysk eller arbejder i systemer opsat til dette layout.Til kontor, kontrolrum og værkstedTastaturet tilsluttes nemt via USB og fungerer som et klassisk kablet tastatur - stabilt og klar til langvarig brug uden behov for batterier. Det slanke design gør det nemt at integrere på skrivebordet eller i rack/terminal-opsætninger, hvor pladsen er begrænset.Type: Kablet tastatur til pcTilslutning: USBTastelayout: Tysk QWERTZ (DE)Farve: SortAnvendelse: Industrielt/erhverv...

Produktspecifikationer

Mærke: RaidSonic
Kategori: Tastaturer
Vægt: 1.08g
EAN: 4250078186922
Varenr.: 2120398
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
KeySonic KSK-6231 INEL (DE) - industrielt USB-tastatur med tysk QWERTZ, sort
-6%789 kr
Før 839 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
KeySonic KSK-6231 INEL (DE) - industrielt USB-tastatur med tysk QWERTZ, sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: RaidSonic
Kategori: Tastaturer
Vægt: 1.08g
EAN: 4250078186922
Varenr.: 2120398

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KeySonic KSK-6231 INEL (DE) - industrielt USB-tastatur med tysk QWERTZ, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KeySonic KSK-6231 INEL (DE) - industrielt USB-tastatur med tysk QWERTZ, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK743 kr743 krKøb
2Boligcenter DK769 kr769 krKøb
3Vivas DK789 kr868 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for KeySonic KSK-6231 INEL (DE) - industrielt USB-tastatur med tysk QWERTZ, sort

PriceData har fulgt prisen på KeySonic KSK-6231 INEL (DE) - industrielt USB-tastatur med tysk QWERTZ, sort i 138 dage. Laveste pris i perioden er 687 kr (registreret d. 21. februar 2026), højeste er 819 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 715 kr.

Den nuværende pris på 743 kr er 4% over normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for KeySonic KSK-6231 INEL (DE) - industrielt USB-tastatur med tysk QWERTZ, sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for KeySonic KSK-6231 INEL (DE) - industrielt USB-tastatur med tysk QWERTZ, sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026743 kr76 kr (9%)
31. maj 2026819 kr129 kr (19%)
9. mar. 2026690 kr3 kr (0%)
21. feb. 2026687 kr2 kr (0%)
13. feb. 2026689 kr1 kr (0%)
30. jan. 2026690 kr1 kr (0%)
17. jan. 2026689 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret