Gå til hovedindhold

Kenzo Flower By Kenzo Ikebana Indigo Eau de Parfum - 40 ml

KenzoParfume og eau de cologneEAN: 3274872480711
Pris fra 434 krtil 890 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 456 kr (51% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kenzo Flower By Kenzo Ikebana Indigo Eau de Parfum - 40 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 434 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Kenzo Flower Ikebana Indigo Edp Spray 40 ml
434 kr
Til butik
Kenzo Flower Ikebana Indigo Edp Spray 40 ml billede

Produktinformation

Varemærke: Kenzo, Navn: Kenzo Flower Ikebana Indigo Edp Spray 40 ml.

Produktspecifikationer

Mærke: Kenzo
Kategori: Parfume til hende
EAN: 3274872480711
Varenr.: D21289
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Kenzo - Flower Ikebana Indigo Eau de Parfum - 40 ml
-40%495 kr
Før 825 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Kenzo Flower By Kenzo Ikebana Indigo EDP 40 ml
529 kr
Til butik
Kenzo Flower By Kenzo Ikebana Indigo EDP 40 ml billede

Produktinformation

Kenzo Flower By Kenzo Ikebana Indigo EDP er en fortryllende duft, der fører tankerne hen på en frodig blomsterhave. Denne duft åbner med friske noter af bergamot og sorte bær, hvilket skaber en frugtig og sprudlende indledning. I hjertet af duften blomstrer skønne magnolia og fluemagnolia frem, hvilket tilføjer en feminin og blomsteragtig dimension. Til sidst afslører duften en sensuel og forførende base af hvid moskus, hvilket giver en varm og indbydende afslutning. Anvendelse: Brug denne duft ved at spraye den på pulsområder som håndled, hals og bag ørerne for at lade duften udvikle sig smukt på din hud hele dagen. Kenzo Flower By Kenzo Ikebana Indigo EDP er perfekt til enhver lejlighed, om det er en hverdagsduft eller til en særlig begivenhed.

Produktspecifikationer

Mærke: Kenzo
Kategori: Parfume
Størrelse: 40.00ml
Artikel nr.: 3274872480711
EAN: 3274872480711
Varenr.: 3274872480711
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Kenzo Flower By Kenzo Ikebana Indigo Eau de Parfum 40 ml
578 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Kenzo Flower By Kenzo Ikebana Indigo EDP 40 ml
-25%618,75 kr
Før 825 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Kenzo Flower By Kenzo Ikebana Indigo Eau de Parfum - 40 ml
890 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kenzo Flower By Kenzo Ikebana Indigo Eau de Parfum - 40 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kenzo Flower By Kenzo Ikebana Indigo Eau de Parfum - 40 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK434 kr483 krKøb
2BilligParfume.dk495 kr495 krKøb
3Beautycos DK529 kr529 krKøb
4Lyko DK578 kr578 krKøb
5NiceHair.dk618,75 kr618,75 krKøb
6NordicFeel DK890 kr890 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kenzo Flower By Kenzo Ikebana Indigo Eau de Parfum - 40 ml

PriceData har fulgt prisen på Kenzo Flower By Kenzo Ikebana Indigo Eau de Parfum - 40 ml i 183 dage. Laveste pris i perioden er 434 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 529 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 492 kr.

Den nuværende pris på 434 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Kenzo Flower By Kenzo Ikebana Indigo Eau de Parfum - 40 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Kenzo Flower By Kenzo Ikebana Indigo Eau de Parfum - 40 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026434 kr61 kr (12%)
28. maj 2026495 kr61 kr (14%)
11. apr. 2026434 kr61 kr (12%)
14. mar. 2026495 kr7,61 kr (2%)
7. mar. 2026502,61 kr10,8 kr (2%)
5. mar. 2026491,81 kr10,36 kr (2%)
20. feb. 2026481,45 kr47,55 kr (9%)
11. feb. 2026529 kr47,55 kr (10%)
7. feb. 2026481,45 kr47,55 kr (9%)
4. feb. 2026529 kr60 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret