Gå til hovedindhold

Kenzo Flower by Kenzo Cherry Poppy Eau de Parfum - 30 ml

KenzoParfume og eau de cologneEAN: 3274872480476
Pris fra 349 krtil 561 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 212 kr (38% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 312 kr 28. apr.

Sammenlign priser på Kenzo Flower by Kenzo Cherry Poppy Eau de Parfum - 30 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 349 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Kenzo - Flower Cherry Poppy Eau de Parfum - 30 ml
-39%349 kr
Før 575 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kenzo - Flower Cherry Poppy Eau de Parfum - 30 ml billede

Produktinformation

Kenzo Flower Cherry Poppy Eau de Parfum 30 ml (EDP)

Produktspecifikationer

Mærke: kenzo
Kategori: Parfume til kvinder
Farve: Lyserød (Pink)
Størrelse: 30 ml
EAN: 3274872480476
Varenr.: 3274872480476
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Kenzo Flower By Kenzo Cherry Poppy EDP 30 ml
-25%390 kr
Før 520 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kenzo Flower By Kenzo Cherry Poppy EDP 30 ml billede

Produktinformation

Kenzo Flower By Kenzo Cherry Poppy EDP er en udsøgt duft til lækker hud. Flower By Kenzo Cherry Poppy Eau de Parfum til kvinder fra Maison KENZO, byder på en fængende blanding af lækre smagsnuancer. Kompositionen er inspireret af kunsten at lave japanske...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kenzo
Kategori: Perfume & Cologne
EAN: 3274872480476
Varenr.: 119355
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Kenzo Flower by Kenzo Cherry Poppy Eau de Parfum 30 ml
515 kr
Til butik
Kenzo Flower by Kenzo Cherry Poppy Eau de Parfum 30 ml billede

Produktinformation

En udsøgt duft til lækker hud.FLOWER CHERRY POPPY, den nye Eau de Parfum til kvinder fra Maison KENZO, byder på en fængende blanding af lækre smagsnuancer. Kompositionen er inspireret af kunsten at lave japanske desserter. Den har en subtil, men karakteristisk og delikat karakter: blid og syrlig, med en munter æstetik og fint afstemte noter. En fryd for sanserne – FLOWER CHERRY POPPY genopfinder den gourmetagtige duft med en uimodståelig frugtig blomsterduft.Træk vejret dybt og nyd det. Den syrlige sorte kirsebær, omsluttet af frisk jordbær, vækker smagsløgene. Et blomstrende hjerte fyldt med femininitet blander afrundede essenser af Rosa Damascena og åkande. Basen er en beroligende blanding af blød hvid moskus og essens af Virginia cedertræ. En usædvanlig, subtilt saftig duft.En unik skabelse af Dora Baghriche, som mestrer kunsten at udtrykke teksturer og duftende følelser og forener smage og dufte for at glæde dine sanser.FLOWER CHERRY POPPY består af 91 % ingredienser af naturlig oprindelse.Den legendariske FLOWER-flakon er prydet med den pink og violette KENZO-valmue, hvis hjerte er en fristende eksplosion af kirsebær.En ny slags olfaktorisk nydelse – lækkerhed uden sammenligning.Anvendelse:Sprayes let på kroppen efter ønske, helst på pulspunkter såsom håndled, hals, albueled og knæhaser. Kenzo Flower by Kenzo Cherry Poppy Eau de Parfum 30 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kenzo
Kategori: Eau de Parfum
Størrelse: 30.000000000
Artikel nr.: 15107002005
EAN: 3274872480476
Varenr.: 1165-333-0030
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Kenzo Flower by Kenzo Cherry Poppy Eau de Parfum - 30 ml
561 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kenzo Flower by Kenzo Cherry Poppy Eau de Parfum - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kenzo Flower by Kenzo Cherry Poppy Eau de Parfum - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligParfume.dk349 kr349 krKøb
2NiceHair.dk390 kr390 krKøb
3Lyko DK515 kr515 krKøb
4NordicFeel DK561 kr561 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kenzo Flower by Kenzo Cherry Poppy Eau de Parfum - 30 ml

PriceData har fulgt prisen på Kenzo Flower by Kenzo Cherry Poppy Eau de Parfum - 30 ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 309 kr (registreret d. 16. januar 2026), højeste er 515 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 353 kr.

Den nuværende pris på 349 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Kenzo Flower by Kenzo Cherry Poppy Eau de Parfum - 30 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Kenzo Flower by Kenzo Cherry Poppy Eau de Parfum - 30 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026349 kr15 kr (4%)
28. maj 2026364 kr11 kr (3%)
24. maj 2026375 kr41,9 kr (10%)
23. maj 2026416,9 kr41,9 kr (11%)
9. maj 2026375 kr33 kr (10%)
8. maj 2026342 kr30 kr (10%)
28. apr. 2026312 kr63 kr (17%)
23. apr. 2026375 kr39,56 kr (12%)
10. apr. 2026335,44 kr4,56 kr (1%)
9. apr. 2026340 kr4,56 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret