Gå til hovedindhold

Kenwood Easy Chop CHP61.100WH - Hakkemaskine - 500 ml - 500 W - hvid/rustfrit stål

KenwoodTelefonledningerEAN: 5011423003542
Pris fra 275 krtil 479 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 204 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 244 kr 28. apr.

Sammenlign priser på Kenwood Easy Chop CHP61.100WH - Hakkemaskine - 500 ml - 500 W - hvid/rustfrit stål og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 275 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kenwood Easy Chop CHP61.100WH - Hakkemaskine - 500 ml - 500 W - hvid/rustfrit stål
275 kr
Til butik
Kenwood Easy Chop CHP61.100WH - Hakkemaskine - 500 ml - 500 W - hvid/rustfrit stål billede

Produktspecifikationer

Mærke: Kenwood
Kategori: Foodprocessorer
Farve: 4
Artikel nr.: CHP61.100WH
EAN: 5011423003542
Varenr.: 8521636
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kenwood Easy Chop Hakkemaskine 500ml Hvid/rustfrit stål
276 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kenwood Blender Easy Chop CHP61.100WH - 500 W
279 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Kenwood Mini Chopper CHP61.100WH EasyChop
-24%325 kr
Før 429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kenwood Easy Chop CHP61.100WH hakkemaskine 500 ml - hvid/rustfrit stål
-6%339 kr
Før 359 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kenwood Easy Chop CHP61.100WH hakkemaskine 500 ml - hvid/rustfrit stål
-5%359 kr
Før 379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kenwood Easy Chop Hakkemaskine 500ml Hvid/rustfrit stål
389 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Minihakker CHP61.100WH EasyChop
-14%479 kr
Før 559 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kenwood Easy Chop CHP61.100WH - Hakkemaskine - 500 ml - 500 W - hvid/rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kenwood Easy Chop CHP61.100WH - Hakkemaskine - 500 ml - 500 W - hvid/rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK275 kr314 krKøb
2CompuMail DK276 kr276 krKøb
3Proshop DK279 kr318 krKøb
4Teknikproffset DK325 kr384 krKøb
5Boligcenter DK339 kr339 krKøb
6Vivas DK359 kr428 krKøb
7Ultrashop389 kr389 krKøb
8Estore DK479 kr479 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kenwood Easy Chop CHP61.100WH - Hakkemaskine - 500 ml - 500 W - hvid/rustfrit stål

PriceData har fulgt prisen på Kenwood Easy Chop CHP61.100WH - Hakkemaskine - 500 ml - 500 W - hvid/rustfrit stål i 172 dage. Laveste pris i perioden er 243 kr (registreret d. 14. december 2025), højeste er 559 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 288 kr.

Den nuværende pris på 275 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 39 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 61 prisændringer for Kenwood Easy Chop CHP61.100WH - Hakkemaskine - 500 ml - 500 W - hvid/rustfrit stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 61 prisændringer for Kenwood Easy Chop CHP61.100WH - Hakkemaskine - 500 ml - 500 W - hvid/rustfrit stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026275 kr4 kr (1%)
30. maj 2026279 kr25 kr (10%)
29. maj 2026254 kr4 kr (2%)
28. maj 2026258 kr1 kr (0%)
27. maj 2026259 kr10 kr (4%)
25. maj 2026249 kr4 kr (2%)
23. maj 2026253 kr4 kr (2%)
21. maj 2026249 kr4 kr (2%)
18. maj 2026253 kr5 kr (2%)
16. maj 2026248 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret