Gå til hovedindhold

OBH Nordica Matberedare Easy force food processor 700 W white FO2441S0

OBH NordicaTelefonledningerEAN: 3016661156472
Pris fra 545 krtil 992 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 447 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 492 kr 24. mar.

Sammenlign priser på OBH Nordica Matberedare Easy force food processor 700 W white FO2441S0 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 545 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OBH Nordica Køkkenmaskine Easy Force FO2441S0
545 kr
Til butik
OBH Nordica Køkkenmaskine Easy Force FO2441S0 billede

Produktinformation

- 700 watt - Med tilbehør, så du kan hakke, rive, strimle, skive, skære, ælte og piske - Skål med 2,4 liters kapacitet - 2 hastigheder og puls-funktion - Alle aftagelige dele kan tåle opvaskemaskine Easy Force er den bedste foodprocessor og køkkenmedhjælper, du kan få! Den indeholder en række forskelligt tilbehør, så du både kan strimle, skive, hakke, skære, ælte og piske - Easy Force hjælper dig altid med at skabe de bedste retter. Easy Force har 2 hastigheder samt puls-funktion og er forsynet med en kraftfuld 700 W motor samt 4 rustfrie blade. Skålen har en kapacitet på 2,4 liter. For at sikre en nem rengøring kan alle aftagelige dele tåle opvaskemaskine. Derudover har foodprocessoren et kompakt design, så den passer ind i ethvert køkken.

Produktspecifikationer

Mærke: OBH Nordica
Kategori: Koekkenmaskiner Foodprocessor
Artikel nr.: FO2441S0
EAN: 3016661156472
Varenr.: 2842108
Gå til HvidevareShoppen.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
OBH FO2441S0 Easy Force Foodprocessor
549 kr
Til butik
OBH FO2441S0 Easy Force Foodprocessor billede

Produktinformation

Easy Force Foodprocessor FO2441S0 fra OBH Mangler du en funktionel og praktisk foodprocessor som ikke optager meget plads i skabe eller skuffer? Denne OBH, Easy Force foodprocessor er lavet i et kompakt design som gør den nem at opbevarer. Specifik

Produktspecifikationer

Mærke: OBH
Kategori: Foodprocessor
EAN: 3016661156472
Varenr.: 3016661156472
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
OBH FO2441S0 Easy Force Foodprocessor
550 kr
Til butik
OBH FO2441S0 Easy Force Foodprocessor billede

Produktinformation

OBH - FO2441S0 - Easy Force Foodprocessor Kompakt foodprocessor kommer med tilbehør. Maskinen har en kraftfuld motor på 700 W og 4 blade i rustfrit stål. Specifikationer: Kapacitet, skål: 2,4 ltr. 2 hastigheder Puls funktion A

Produktspecifikationer

Mærke: OBH
Kategori: Foodprocessor
EAN: 3016661156472
Varenr.: 3016661156472
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
OBH Nordica Matberedare Easy force food processor 700 W white FO2441S0
-38%666 kr
Før 1.079 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Foodprocessor Easy force foodprocessor 700 W hvid FO2441S0
-13%819 kr
Før 939 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OBH Nordica Easy Force - Køkkenmaskine - 700 W
992 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OBH Nordica Matberedare Easy force food processor 700 W white FO2441S0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OBH Nordica Matberedare Easy force food processor 700 W white FO2441S0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK545 kr584 krKøb
2HvidevareShoppen.dk549 kr549 krKøb
3Kai Berntsen ApS550 kr550 krKøb
4Teknikproffset DK666 kr735 krKøb
5Estore DK819 kr819 krKøb
6CS MEGASTORE DK992 kr1.031 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OBH Nordica Matberedare Easy force food processor 700 W white FO2441S0

PriceData har fulgt prisen på OBH Nordica Matberedare Easy force food processor 700 W white FO2441S0 i 169 dage. Laveste pris i perioden er 461 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 549 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 500 kr.

Den nuværende pris på 545 kr er 9% over normalprisen. Der er registreret 11 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for OBH Nordica Matberedare Easy force food processor 700 W white FO2441S0. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for OBH Nordica Matberedare Easy force food processor 700 W white FO2441S0 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. mar. 2026545 kr53 kr (11%)
24. mar. 2026492 kr53 kr (10%)
14. mar. 2026545 kr4 kr (1%)
13. mar. 2026549 kr4 kr (1%)
12. mar. 2026545 kr4 kr (1%)
26. feb. 2026549 kr49 kr (10%)
6. feb. 2026500 kr10 kr (2%)
5. feb. 2026490 kr29 kr (6%)
3. feb. 2026461 kr29 kr (6%)
31. jan. 2026490 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret