Gå til hovedindhold

Kensington Pro Fit® Ergo kabelført mus - Mus - 5 knapper - Sort

KensingtonComputer – tilbehørEAN: 5028252604475
Pris fra 310 krtil 459 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 149 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 274 kr 23. mar.

Sammenlign priser på Kensington Pro Fit® Ergo kabelført mus - Mus - 5 knapper - Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 310 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kensington Pro Fit Ergo Kabling Sort
310 kr
Til butik
Kensington Pro Fit Ergo Kabling Sort billede

Produktinformation

Kensington Pro Fit Ergo - Mus - ergonomisk - 5 knapper - kablet - USB - sort - detailsalg

Produktspecifikationer

Artikel nr.: K75403EU
EAN: 5028252604475
Varenr.: 995842367
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kensington Pro Fit Ergo Usb-a Mus
-0%336 kr
Før 336,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kensington Pro Fit Ergo Usb-a Mus billede

Produktinformation

Ergonomisk form til højrehåndsbrug reducerer belastning på håndleddet ved langvarig brug 3200 dpi optisk sensor og fem knapper giver præcis kontrol Stille klik og jævn Scroll med hjul minimerer kontorstøj USB-A kablet forbindelse giver stabil, problemfri plug and play SmartFit-størrelse og sporing på alle overflader øger komfort og kontrol...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kensington
Kategori: Ergonomisk mus
Artikel nr.: K75403EU
EAN: 5028252604475
Varenr.: 5011220385
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kensington Pro Fit® Ergo kabelført mus - Mus - 5 knapper - Sort
339 kr
Til butik
Kensington Pro Fit® Ergo kabelført mus - Mus - 5 knapper - Sort billede

Produktinformation

Den ergonomi-godkendte Pro Fit® Ergo mus med kabel placerer din hånd for forbedret komfort Indbygget håndledsstøtte og neutralt greb understøtter og placerer håndledet for komfort og neutral håndjustering Ergonomi-godkendt design placerer din hånd for forbedret komfort. Fem knapper (inklusive frem og tilbage) forbedrer navigation og produktivitet. Stille klik giver en jævn og ikke-forstyrrende betjening, ideel til stille kontormiljøer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kensington
Kategori: Mus
Artikel nr.: K75403EU
EAN: 5028252604475
Varenr.: 2845373
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kensington Pro Fit Ergo kablet mus
-2%439 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kensington Pro Fit Ergo kablet mus
-2%459 kr
Før 469 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kensington Pro Fit® Ergo kabelført mus - Mus - 5 knapper - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kensington Pro Fit® Ergo kabelført mus - Mus - 5 knapper - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK310 kr310 krKøb
2Dustin DK336 kr422,25 krKøb
3Proshop DK339 kr378 krKøb
4Boligcenter DK439 kr439 krKøb
5Vivas DK459 kr538 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kensington Pro Fit® Ergo kabelført mus - Mus - 5 knapper - Sort

PriceData har fulgt prisen på Kensington Pro Fit® Ergo kabelført mus - Mus - 5 knapper - Sort i 183 dage. Laveste pris i perioden er 264 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 318 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 290 kr.

Den nuværende pris på 310 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for Kensington Pro Fit® Ergo kabelført mus - Mus - 5 knapper - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for Kensington Pro Fit® Ergo kabelført mus - Mus - 5 knapper - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026310 kr15 kr (5%)
19. maj 2026295 kr2 kr (1%)
16. maj 2026293 kr4 kr (1%)
14. maj 2026289 kr1 kr (0%)
12. maj 2026290 kr5 kr (2%)
10. maj 2026295 kr7 kr (2%)
7. maj 2026302 kr4 kr (1%)
5. maj 2026306 kr1 kr (0%)
26. apr. 2026307 kr5 kr (2%)
25. apr. 2026302 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret