Gå til hovedindhold

Karfa 300mm 16 t.alupex - pakbøsning til beton

KarfaSanitetEAN: 5705896122380
Pris fra 118 krtil 167,5 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 49,5 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 114 kr 11. maj

Sammenlign priser på Karfa 300mm 16 t.alupex - pakbøsning til beton og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 118 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Karfa 300mm 16 t.alupex - pakbøsning til beton
118 kr
Til butik
Karfa 300mm 16 t.alupex - pakbøsning til beton billede

Produktspecifikationer

Mærke: KARFA
Kategori: Kobberrør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 01 5486.016
EAN: 5705896122380
Varenr.: 8030662
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Karfa pakbøsning, alupex til beton 16x300mm
122 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Karfa pakbsning, alupex til beton, 16 x 300mm
127 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
16 x300mm alupex pak-bøsn. bet
135,7 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Pakbøsning, alupex til beton 16mm 300mm
150 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Karfa pakbøsning, alupex til beton 16x300mm
167,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Karfa 300mm 16 t.alupex - pakbøsning til beton koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Karfa 300mm 16 t.alupex - pakbøsning til beton koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK118 kr157 krKøb
2Elvvs.dk122 kr122 krKøb
3WATTOO.DK127 kr127 krKøb
4EL-GROSSISTEN135,7 kr135,7 krKøb
5MaintainIt150 kr150 krKøb
6vvsfittings.dk167,5 kr167,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Karfa 300mm 16 t.alupex - pakbøsning til beton

PriceData har fulgt prisen på Karfa 300mm 16 t.alupex - pakbøsning til beton i 179 dage. Laveste pris i perioden er 114 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 129 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 122 kr.

Den nuværende pris på 118 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Karfa 300mm 16 t.alupex - pakbøsning til beton. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Karfa 300mm 16 t.alupex - pakbøsning til beton de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026118 kr4 kr (4%)
11. maj 2026114 kr3 kr (3%)
9. maj 2026117 kr3 kr (3%)
6. maj 2026114 kr12 kr (10%)
5. maj 2026126 kr12 kr (11%)
30. apr. 2026114 kr12 kr (10%)
21. mar. 2026126 kr3 kr (2%)
2. mar. 2026129 kr3 kr (2%)
7. jan. 2026126 kr2 kr (2%)
3. jan. 2026124 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret