Gå til hovedindhold

Kärcher KARCHER K 4 Classic højtryksrenser til hjemmebrug - 1.679-423.0

KärcherHøjtryksrensereEAN: 4066529054623

Sammenlign priser på KARCHER K 4 Classic højtryksrenser til hjemmebrug - 1.679-423.0 og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1753 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KARCHER K 4 Classic højtryksrenser til hjemmebrug - 1.679-423.0
1.753 kr
Til butik
KARCHER K 4 Classic højtryksrenser til hjemmebrug - 1.679-423.0 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Kärcher
Kategori: Højtryksrenser
Farve: 12
Artikel nr.: 1.679-423.0
EAN: 4066529054623
Varenr.: 20640621
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher Højtryksrenser Pressure washer K 4 Classic Home
1.753 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KARCHER K 4 Classic højtryksrenser til hjemmebrug - 1.679-423.0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KARCHER K 4 Classic højtryksrenser til hjemmebrug - 1.679-423.0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.753 kr1.753 krKøb
2Proshop DK1.753 kr1.753 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for KARCHER K 4 Classic højtryksrenser til hjemmebrug - 1.679-423.0

PriceData har fulgt prisen på KARCHER K 4 Classic højtryksrenser til hjemmebrug - 1.679-423.0 i 165 dage. Laveste pris i perioden er 1.629 kr (registreret d. 12. februar 2026), højeste er 2.224 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.884 kr.

Den nuværende pris på 1.753 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for KARCHER K 4 Classic højtryksrenser til hjemmebrug - 1.679-423.0. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for KARCHER K 4 Classic højtryksrenser til hjemmebrug - 1.679-423.0 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.753 kr265 kr (13%)
26. maj 20262.018 kr101 kr (5%)
25. maj 20261.917 kr101 kr (5%)
24. maj 20262.018 kr101 kr (5%)
22. maj 20261.917 kr101 kr (5%)
20. maj 20262.018 kr101 kr (5%)
18. maj 20261.917 kr273 kr (12%)
17. maj 20262.190 kr273 kr (14%)
14. maj 20261.917 kr73 kr (4%)
8. maj 20261.844 kr346 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret