Gå til hovedindhold

Kärcher K 4 Power Control Flex højtryksrenser - 130 bar, 1.800 W

KärcherHøjtryksrensereEAN: 4066529122599
Pris fra 1.666 krtil 2.429 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 763 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.582 kr 24. mar.

Sammenlign priser på Kärcher K 4 Power Control Flex højtryksrenser - 130 bar, 1.800 W og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1666 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kärcher K 4 Power Control Flex Højtryksrenser
1.666 kr
Til butik
Kärcher K 4 Power Control Flex Højtryksrenser billede

Produktinformation

Kärcher K 4 Power Control Flex - Højtryksrenser - op til 130 bar - 30 m²/t - 1800 W

Produktspecifikationer

Mærke: Kärcher
Artikel nr.: 1.324-300.0
EAN: 4066529122599
Varenr.: 1002921898
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher K 4 Power Control Flex Højtryksrenser
1.699 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher Højtryksrenser K 4 Power Control Flex
1.707 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kärcher K 4 Power Control Flex Home højtryksrenser
-5%1.899 kr
Før 1.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kärcher K 4 Power Control Flex Home højtryksrenser
-5%1.919 kr
Før 2.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kärcher K 4 Power Control Flex Højtryksrenser
2.429 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kärcher K 4 Power Control Flex højtryksrenser - 130 bar, 1.800 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kärcher K 4 Power Control Flex højtryksrenser - 130 bar, 1.800 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.666 kr1.666 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.699 kr1.699 krKøb
3Proshop DK1.707 kr1.707 krKøb
4Boligcenter DK1.899 kr1.899 krKøb
5Vivas DK1.919 kr2.108 krKøb
6Ultrashop2.429 kr2.429 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kärcher K 4 Power Control Flex højtryksrenser - 130 bar, 1.800 W

PriceData har fulgt prisen på Kärcher K 4 Power Control Flex højtryksrenser - 130 bar, 1.800 W i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.582 kr (registreret d. 20. marts 2026), højeste er 1.827 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.693 kr.

Den nuværende pris på 1.666 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 42 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 68 prisændringer for Kärcher K 4 Power Control Flex højtryksrenser - 130 bar, 1.800 W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 68 prisændringer for Kärcher K 4 Power Control Flex højtryksrenser - 130 bar, 1.800 W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 20261.666 kr5 kr (0%)
21. maj 20261.671 kr41 kr (3%)
19. maj 20261.630 kr36 kr (2%)
17. maj 20261.666 kr29 kr (2%)
16. maj 20261.695 kr32 kr (2%)
15. maj 20261.663 kr3 kr (0%)
8. maj 20261.666 kr25 kr (1%)
7. maj 20261.691 kr8 kr (0%)
6. maj 20261.699 kr33 kr (2%)
30. apr. 20261.666 kr33 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret