Gå til hovedindhold

FRISTADS Kansas STRETCH FLEECE HUE 9101 - Sort / ONE | Hovedebeklædning | EN 14404 | Helårs

FRISTADSBælterEAN: 7322302478640
Pris fra 186 krtil 186,25 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 0,25 kr (0% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kansas STRETCH FLEECE HUE 9101 - Sort / ONE | Hovedebeklædning | EN 14404 | Helårs og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 186 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hue 113316 fleece sort onesize
186 kr
Til butik
Hue 113316 fleece sort onesize billede

Produktspecifikationer

Mærke: FRISTADS
Kategori: Hue
Farve: 1
Artikel nr.: 10225307
EAN: 7322302478640
Varenr.: 21604728
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kansas STRETCH FLEECE HUE 9101 - Sort / ONE | Hovedebeklædning | EN 14404 | Helårs
186,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas STRETCH FLEECE HUE 9101 - Sort / ONE | Hovedebeklædning | EN 14404 | Helårs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas STRETCH FLEECE HUE 9101 - Sort / ONE | Hovedebeklædning | EN 14404 | Helårs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK186 kr225 krKøb
2Sikkerhedsgiganten186,25 kr186,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kansas STRETCH FLEECE HUE 9101 - Sort / ONE | Hovedebeklædning | EN 14404 | Helårs

PriceData har fulgt prisen på Kansas STRETCH FLEECE HUE 9101 - Sort / ONE | Hovedebeklædning | EN 14404 | Helårs i 154 dage. Laveste pris i perioden er 145 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 186 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 167 kr.

Den nuværende pris på 186 kr er 11% over normalprisen. Der er registreret 2 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Kansas STRETCH FLEECE HUE 9101 - Sort / ONE | Hovedebeklædning | EN 14404 | Helårs. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Kansas STRETCH FLEECE HUE 9101 - Sort / ONE | Hovedebeklædning | EN 14404 | Helårs de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. mar. 2026186 kr27 kr (17%)
2. mar. 2026159 kr1 kr (1%)
2. feb. 2026158 kr28 kr (15%)
21. jan. 2026186 kr18 kr (11%)
20. jan. 2026168 kr23 kr (16%)
19. jan. 2026145 kr23 kr (14%)
1. jan. 2026168 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret