Gå til hovedindhold

FRISTADS Kansas SELER 9322 - Sort / ONE | Seler | Kansas |

FRISTADSBælterEAN: 7322302506664
Pris fra 358 krtil 361,25 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 3,25 kr (1% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kansas SELER 9322 - Sort / ONE | Seler | Kansas | og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 358 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Seler 100078 sort one size
358 kr
Til butik
Seler 100078 sort one size billede

Produktspecifikationer

Mærke: FRISTADS
Kategori: Tilbehør
Farve: 1
Artikel nr.: 3453099
EAN: 7322302506664
Varenr.: 21605634
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Fristads Seler (Sort)
361,25 kr
Til butik
Fristads Seler (Sort) billede

Produktinformation

Justerbare seler fra Fristads med messingdetaljer til både mænd og kvinder. Spænderne er lavet i nikkelfri metal og clipsene kan sættes fast på dine bukser, uanset om det er arbejds- eller fritidsbukser. Kan justeres i længden. Selerne er sorte gode kval...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Caps / huer / hatte / bælter
Farve: Sort
EAN: 7322302506664
Varenr.: 17800263
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kansas SELER 9322 - Sort / ONE | Seler | Kansas |
361,25 kr
Til butik
Kansas SELER 9322 - Sort / ONE | Seler | Kansas | billede

Produktinformation

Seler 9322 Delvist elastiske stropper bagpå, kraftige clips og længderegulering i antik messing. Teknisk Vævede stropper med elastik bagpå / Nikkelfri / Delvist elastiske stropper bagpå / Justerbare stropper i front 100 cm / Elastiske stropper bagpå 14 cm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kansas
Kategori: Seler
EAN: 7322302506664
Varenr.: 47635550110033

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas SELER 9322 - Sort / ONE | Seler | Kansas | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas SELER 9322 - Sort / ONE | Seler | Kansas | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK358 kr397 krKøb
2Specialbutikken361,25 kr361,25 krKøb
3Sikkerhedsgiganten361,25 kr361,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kansas SELER 9322 - Sort / ONE | Seler | Kansas |

PriceData har fulgt prisen på Kansas SELER 9322 - Sort / ONE | Seler | Kansas | i 152 dage. Laveste pris i perioden er 318 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 361 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 344 kr.

Den nuværende pris på 358 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Kansas SELER 9322 - Sort / ONE | Seler | Kansas |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Kansas SELER 9322 - Sort / ONE | Seler | Kansas | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 2026358 kr3 kr (1%)
20. feb. 2026361 kr7 kr (2%)
14. feb. 2026354 kr36 kr (11%)
29. jan. 2026318 kr36 kr (10%)
28. jan. 2026354 kr36 kr (11%)
1. jan. 2026318 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret