Gå til hovedindhold

Kansas HI-VIS softshelljakke orange/marineblå klasse 2 4083 - Str. XS | Jakker | Jakker | Overdele

KansasFrakker og jakkerEAN: 7322302675377
Pris: 1.523,75 kr
1 forhandler

Sammenlign priser på Kansas HI-VIS softshelljakke orange/marineblå klasse 2 4083 - Str. XS | Jakker | Jakker | Overdele og køb billigst

1 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1523.75 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kansas HI-VIS softshelljakke orange/marineblå klasse 2 4083 - Str. XS | Jakker | Jakker | Overdele
1.523,75 kr
Til butik
Kansas HI-VIS softshelljakke orange/marineblå klasse 2 4083 - Str. XS | Jakker | Jakker | Overdele billede

Produktinformation

Kansas HI-VIS softshelljakke orange/marineblå klasse 2 4083Hi vis jakke i kraftigt og strækbart softshell-materiale med en moderne pasform og funktionelle lommer. Optimal beskyttelse mod vind og nedbør. Vindtæt, vandafvisende og åndbar Stretchmateriale Fu...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kansas
Kategori: Jakker
EAN: 7322302675377
Varenr.: 47273155428689

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas HI-VIS softshelljakke orange/marineblå klasse 2 4083 - Str. XS | Jakker | Jakker | Overdele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas HI-VIS softshelljakke orange/marineblå klasse 2 4083 - Str. XS | Jakker | Jakker | Overdele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten1.523,75 kr1.523,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kansas HI-VIS softshelljakke orange/marineblå klasse 2 4083 - Str. XS | Jakker | Jakker | Overdele

PriceData har fulgt prisen på Kansas HI-VIS softshelljakke orange/marineblå klasse 2 4083 - Str. XS | Jakker | Jakker | Overdele i 154 dage. Den nuværende pris er 1.523,75 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Kansas HI-VIS softshelljakke orange/marineblå klasse 2 4083 - Str. XS | Jakker | Jakker | Overdele. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Kansas HI-VIS softshelljakke orange/marineblå klasse 2 4083 - Str. XS | Jakker | Jakker | Overdele de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jan. 20261.523,75 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret