Gå til hovedindhold

ELKA Visible Xtreme Softshell jakke 116504R - Fl.orange/Grå / S | Jakker | ELKA | EN ISO 20471 - klasse 3

ELKAFrakker og jakkerEAN: 5706219199065
Pris fra 878 krtil 1.046,25 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 168,25 kr (16% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ELKA Visible Xtreme Softshell jakke 116504R - Fl.orange/Grå / S | Jakker | ELKA | EN ISO 20471 - klasse 3 og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 878 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Hi-vis softshelljakke 116504R orange Str./grå S
-16%878 kr
Før 1.046,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hi-vis softshelljakke 116504R orange Str./grå S billede

Produktinformation

Denne avancerede softshelljakke er en essentiel beklædningsdel, som er skabt med henblik på at forbedre sikkerheden for brugeren i diverse arbejdssituationer. Designet af jakken er særligt velovervejet, idet den kommer med aftagelige ærmer, der gør den ek...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ELKA
Kategori: Hi-vis
EAN: 5706219199065
Varenr.: 404596
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
ELKA Visible Xtreme Softshell jakke 116504R - Fl.orange/Grå / S | Jakker | ELKA | EN ISO 20471 - klasse 3
1.046,25 kr
Til butik
ELKA Visible Xtreme Softshell jakke 116504R - Fl.orange/Grå / S | Jakker | ELKA | EN ISO 20471 - klasse 3 billede

Produktinformation

ELKA Visible Xtreme Softshell jakke 116504R En praktisk og funktionel jakke, der passer perfekt til udendørs aktiviteter og fritid. ELKA Visible Xtreme Softshell jakken 116504R er designet til at beskytte dig mod vind og vejr, samtidig med at den giver di...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ELKA
Kategori: Jakker
EAN: 5706219199065
Varenr.: 47409254367569

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ELKA Visible Xtreme Softshell jakke 116504R - Fl.orange/Grå / S | Jakker | ELKA | EN ISO 20471 - klasse 3 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ELKA Visible Xtreme Softshell jakke 116504R - Fl.orange/Grå / S | Jakker | ELKA | EN ISO 20471 - klasse 3 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk878 kr878 krKøb
2Sikkerhedsgiganten1.046,25 kr1.046,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ELKA Visible Xtreme Softshell jakke 116504R - Fl.orange/Grå / S | Jakker | ELKA | EN ISO 20471 - klasse 3

PriceData har fulgt prisen på ELKA Visible Xtreme Softshell jakke 116504R - Fl.orange/Grå / S | Jakker | ELKA | EN ISO 20471 - klasse 3 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 878 kr (registreret d. 22. februar 2026), højeste er 1.046,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 967 kr.

Den nuværende pris på 878 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for ELKA Visible Xtreme Softshell jakke 116504R - Fl.orange/Grå / S | Jakker | ELKA | EN ISO 20471 - klasse 3. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for ELKA Visible Xtreme Softshell jakke 116504R - Fl.orange/Grå / S | Jakker | ELKA | EN ISO 20471 - klasse 3 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026878 kr168,25 kr (16%)
30. maj 20261.046,25 kr168,25 kr (19%)
23. maj 2026878 kr168,25 kr (16%)
22. maj 20261.046,25 kr168,25 kr (19%)
15. maj 2026878 kr168,25 kr (16%)
14. maj 20261.046,25 kr168,25 kr (19%)
2. maj 2026878 kr168,25 kr (16%)
1. maj 20261.046,25 kr168,25 kr (19%)
18. apr. 2026878 kr168,25 kr (16%)
17. apr. 20261.046,25 kr168,25 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret