Gå til hovedindhold

Solar Select Kabelrør, Rød PE 63/51 mm, dobbeltvægget med muffe og træktråd 50 meter. - (50 meter)

Solar SelectSanitetEAN: 5705154393323
Pris fra 13,75 krtil 1.095 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.081,25 kr (99% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 13 kr 7. mar.

Sammenlign priser på Kabelrør, Rød PE 63/51 mm, dobbeltvægget med muffe og træktråd 50 meter. - (50 meter) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 13.75 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Flexrør peh 63/51 mm dobbeltvæg 50 m
13,75 kr
Til butik
Flexrør peh 63/51 mm dobbeltvæg 50 m billede

Produktinformation

Kabelrør anvendes primært til nedlægning i jord til beskyttelse af kabler.Rørenes glatte inderside gør det nemt at trække kabler frem.Tåler ikke direkte sollys, skal beskyttes mod UV bestråling.Kabelrøret er halogenfrit, men ikke brandhæmmende.Ved indendø...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Select
Kategori: kabelrør for nedgravning
Farve: rød
EAN: 5705154393323
Varenr.: 5500000039
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Kabelrør 63/52 mm - Dobbeltvægget Flexrør PEH med Træktråd - 50 mtr.
14,98 kr
Til butik
Kabelrør 63/52 mm - Dobbeltvægget Flexrør PEH med Træktråd - 50 mtr. billede

Produktinformation

Kabelrør 63/52 mm – Dobbeltvægget Flexrør PEH med Træktråd – 50 m Dobbeltvægget kabelrør i PEH til beskyttelse af elkabler og installationer ved nedgravning i jord. Røret fungerer som kabelbeskyttelsesrør og leveres med indbygget træktråd , so

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Select
Kategori: Kabelrør i ruller
EAN: 5705154393323
Varenr.: 2700102
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
FLEXRØR PEH 63/51 MM DOBBELTVÆG 50 M
16,36 kr
Til butik
FLEXRØR PEH 63/51 MM DOBBELTVÆG 50 M billede

Produktinformation

Kabelrør anvendes primært til nedlægning i jord til beskyttelse af kabler. Rørenes glatte inderside gør det nemt at trække kabler frem. Tåler ikke direkte sollys, skal beskyttes mod UV bestråling. Kabelrøret er halogenfrit, men ikke brandhæmmende. Ved ind...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SOLAR SELECT
Kategori: Lyskilder
EAN: 5705154393323
Varenr.: 15842338406735
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Flexrør Peh 63/51 Mm Dobbeltvæg 50 M
719,09 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Udendrs flexrr / kabelrr (PEH), 63 mm / 50 meter
800 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kabelrør, Rød PE 63/51 mm, dobbeltvægget med muffe og træktråd 50 meter. - (50 meter)
1.095 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kabelrør, Rød PE 63/51 mm, dobbeltvægget med muffe og træktråd 50 meter. - (50 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kabelrør, Rød PE 63/51 mm, dobbeltvægget med muffe og træktråd 50 meter. - (50 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt13,75 kr13,75 krKøb
2Elvvs.dk14,98 kr14,98 krKøb
3EL-GROSSISTEN16,36 kr16,36 krKøb
4Billigelogvvs.dk719,09 kr719,09 krKøb
5WATTOO.DK800 kr800 krKøb
6CS MEGASTORE DK1.095 kr1.294 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kabelrør, Rød PE 63/51 mm, dobbeltvægget med muffe og træktråd 50 meter. - (50 meter)

PriceData har fulgt prisen på Kabelrør, Rød PE 63/51 mm, dobbeltvægget med muffe og træktråd 50 meter. - (50 meter) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 13 kr (registreret d. 21. februar 2026), højeste er 720,09 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 138 kr.

Den nuværende pris på 13,75 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Kabelrør, Rød PE 63/51 mm, dobbeltvægget med muffe og træktråd 50 meter. - (50 meter). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Kabelrør, Rød PE 63/51 mm, dobbeltvægget med muffe og træktråd 50 meter. - (50 meter) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 202613,75 kr1,23 kr (8%)
6. maj 202614,98 kr
5. maj 202615 kr
24. apr. 202614,98 kr
23. apr. 202615 kr
15. apr. 202614,98 kr1,23 kr (9%)
4. apr. 202613,75 kr1,23 kr (8%)
3. apr. 202614,98 kr1,23 kr (9%)
31. mar. 202613,75 kr
24. mar. 202613,4 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret