Gå til hovedindhold

Select Kabelrør, Rød PE 75/62 mm, dobbeltvægget med muffe og træktråd 50 meter. - (50 meter)

SelectSanitetEAN: 5705154393309
Pris fra 15 krtil 1.184 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.169 kr (99% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kabelrør, Rød PE 75/62 mm, dobbeltvægget med muffe og træktråd 50 meter. - (50 meter) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 15 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Flexrør peh 75/62 mm dobbeltvæg 50 m
15 kr
Til butik
Flexrør peh 75/62 mm dobbeltvæg 50 m billede

Produktinformation

Kabelrør anvendes primært til nedlægning i jord til beskyttelse af kabler.Rørenes glatte inderside gør det nemt at trække kabler frem.Tåler ikke direkte sollys, skal beskyttes mod UV bestråling.Kabelrøret er halogenfrit, men ikke brandhæmmende.Ved indendø...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Select
Kategori: kabelrør for nedgravning
Farve: rød
EAN: 5705154393309
Varenr.: 5500000013
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Kabelrør 75/61 mm - Dobbeltvægget Flexrør PEH med Træktråd - 50 mtr.
16 kr
Til butik
Kabelrør 75/61 mm - Dobbeltvægget Flexrør PEH med Træktråd - 50 mtr. billede

Produktinformation

Kabelrør 75/61 mm – Dobbeltvægget Flexrør PEH med Træktråd – 50 m Dobbeltvægget kabelrør i PEH til beskyttelse af elkabler og installationer ved nedgravning i jord. Røret fungerer som kabelbeskyttelsesrør og leveres med indbygget træktråd , so

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Select
Kategori: Kabelrør i ruller
EAN: 5705154393309
Varenr.: 2700098
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
FLEXRØR PEH 75/62 MM DOBBELTVÆG 50 M
38,33 kr
Til butik
FLEXRØR PEH 75/62 MM DOBBELTVÆG 50 M billede

Produktinformation

Kabelrør anvendes primært til nedlægning i jord til beskyttelse af kabler. Rørenes glatte inderside gør det nemt at trække kabler frem. Tåler ikke direkte sollys, skal beskyttes mod UV bestråling. Kabelrøret er halogenfrit, men ikke brandhæmmende. Ved ind...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SOLAR SELECT
Kategori: Rør & Kanaler
EAN: 5705154393309
Varenr.: 15842337849679
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
FLEXRØR PEH 75/62 MM DOBBELTVÆG 50 M
38,33 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Udendrs flexrr / kabelrr (PEH), 75 mm / 50 meter
800 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kabelrør, Rød PE 75/62 mm, dobbeltvægget med muffe og træktråd 50 meter. - (50 meter)
1.184 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kabelrør, Rød PE 75/62 mm, dobbeltvægget med muffe og træktråd 50 meter. - (50 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kabelrør, Rød PE 75/62 mm, dobbeltvægget med muffe og træktråd 50 meter. - (50 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt15 kr15 krKøb
2Elvvs.dk16 kr16 krKøb
3EL-GROSSISTEN38,33 kr38,33 krKøb
4EL-NETSALG38,33 kr38,33 krKøb
5WATTOO.DK800 kr800 krKøb
6CS MEGASTORE DK1.184 kr1.383 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kabelrør, Rød PE 75/62 mm, dobbeltvægget med muffe og træktråd 50 meter. - (50 meter)

PriceData har fulgt prisen på Kabelrør, Rød PE 75/62 mm, dobbeltvægget med muffe og træktråd 50 meter. - (50 meter) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 15 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 38,33 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 23 kr.

Den nuværende pris på 15 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Kabelrør, Rød PE 75/62 mm, dobbeltvægget med muffe og træktråd 50 meter. - (50 meter). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Kabelrør, Rød PE 75/62 mm, dobbeltvægget med muffe og træktråd 50 meter. - (50 meter) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 202615 kr1 kr (6%)
6. maj 202616 kr1,5 kr (9%)
5. maj 202617,5 kr1,5 kr (9%)
24. apr. 202616 kr1,5 kr (9%)
23. apr. 202617,5 kr1,5 kr (9%)
15. apr. 202616 kr1 kr (7%)
4. apr. 202615 kr1 kr (6%)
3. apr. 202616 kr1 kr (7%)
18. feb. 202615 kr3,75 kr (20%)
17. feb. 202618,75 kr3,75 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret