Gå til hovedindhold

Jumbo Super Proff enkelt stige 4,3 meter - 15 trin

JumboStiger og stilladserEAN: 5708375221970
Pris fra 1.299 krtil 2.368,75 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.069,75 kr (45% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Jumbo Super Proff enkelt stige 4,3 meter - 15 trin og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1299 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Jumbo super proff 15 trin - 4,3 meter
1.299 kr
Til butik
Jumbo super proff 15 trin - 4,3 meter billede

Produktinformation

Jumbo enkeltstige med 15 trin i top kvalitet.Stigen har en maks højde på 4,3m og en bredde på 44cm. Produktfordele Solid håndværkerstige i topkvalitet Trin:15 Vægt: 11,3kg Stige længde: 4,3m Maks bæreevne: 150kg Bemærk: Arbejdstilsynets anbefalinger ved...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Jumbo
Kategori: Sikkerhed & udstyr
Størrelse: 4.3 m
EAN: 5708375221970
Varenr.: 881170055
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jumbo super proff 4,3meter stige - 15 trin
1.392 kr
Til butik
Jumbo super proff 4,3meter stige - 15 trin billede

Produktinformation

Jumbo ekstra kraftigeenkeltstige i professionel top kvalitet med 15 trin.Stigens 38mm ergonomisk, vinklede og skridsikre trin, giver dig en plan og sikker ståflade.Leveres med uden stigefod, men med gummifødder. Ønskes god stabilitet i højden, så kan du m...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Jumbo
Kategori: Stiger & stilladser
Størrelse: 4.3 m
EAN: 5708375221970
Varenr.: 881170055
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Jumbo super proff 4,3meter stige - 15 trin
1.399 kr
Til butik
Jumbo super proff 4,3meter stige - 15 trin billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Jumbo
Kategori: Sikkerhed & udstyr
Størrelse: 4.3 m
EAN: 5708375221970
Varenr.: 881170055
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Jumbo super proff enkeltstige 4,3 meter - 15 trin
1.785 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jumbo Super Proff enkeltstige 4,3 meter - 15 trin
1.799 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Jumbo Super Proff enkelt stige 4,3 meter - 15 trin
1.899 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
JUMBO Enkeltstige SUPER PROFF 15 trin 4,3m.
2.368,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jumbo Super Proff enkelt stige 4,3 meter - 15 trin koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jumbo Super Proff enkelt stige 4,3 meter - 15 trin koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Greenline1.299 kr1.299 krKøb
2LavprisVærktøj1.392 kr1.392 krKøb
3LavprisEl1.399 kr1.399 krKøb
4BilligVVS DK1.785 kr1.785 krKøb
5LavprisVVS1.799 kr1.799 krKøb
6CompletVVS1.899 kr1.899 krKøb
7Homeshop DK2.368,75 kr2.368,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jumbo Super Proff enkelt stige 4,3 meter - 15 trin

PriceData har fulgt prisen på Jumbo Super Proff enkelt stige 4,3 meter - 15 trin i 176 dage. Laveste pris i perioden er 1.299 kr (registreret d. 4. maj 2026), højeste er 1.799 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.495 kr.

Den nuværende pris på 1.299 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Jumbo Super Proff enkelt stige 4,3 meter - 15 trin. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Jumbo Super Proff enkelt stige 4,3 meter - 15 trin de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 20261.299 kr93 kr (7%)
16. maj 20261.392 kr93 kr (7%)
4. maj 20261.299 kr100 kr (7%)
9. apr. 20261.399 kr7 kr (1%)
29. mar. 20261.392 kr73 kr (6%)
21. mar. 20261.319 kr80 kr (6%)
20. mar. 20261.399 kr80 kr (6%)
14. feb. 20261.319 kr480 kr (27%)
13. feb. 20261.799 kr480 kr (36%)
12. feb. 20261.319 kr83 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret