Gå til hovedindhold

Juicy Couture Oui Juicy Couture Eau De Parfum 50 ml

Pris fra 298,95 krtil 439 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 140,05 kr (32% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 297 kr 6. maj

Sammenlign priser på Juicy Couture Oui Juicy Couture Eau De Parfum 50 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 298.95 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Juicy Couture - Qui Eau de Parfum - 50 ml
-48%298,95 kr
Før 570 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Juicy Couture - Qui Eau de Parfum - 50 ml billede

Produktinformation

Juicy Couture Qui Eau de Parfum 50 ml

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume til kvinder
Farve: Lyserød (Pink)
Størrelse: 30 ml
EAN: 0719346232906
Varenr.: 719346232906
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Oui Juicy Couture Eau De Parfume 50ml
-20%388 kr
Før 485 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Oui Juicy Couture Eau De Parfume 50ml billede

Produktinformation

Denne duft åbner med saftige duftnoter: Waterlemon - en fristende, nostalgisk kombination af vandmelon og citron, samt Açai-te inspireret af dagens trend. De to noter balanceres med frisk pære, hvilket skaber en afhængighedsskabende åbning, som ikke ses andre steder. Den dristige vilde tuberose fra Indien er her kombineret med sofistikeret jasmin, en absolut og strålende dugfrisk kaprifol i en buket af højeste kvalitet udstråler legende femininitet - en af grundstenene i Juicy Coutures DNA. Rig, strålende ravharpiks henter varmen fra fængslende moskus, og forankrer den unikke trænote som løfter hele kompositionen.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume
Artikel nr.: 31303302002
EAN: 0719346232906
Varenr.: 3123598
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Juicy Couture Oui Juicy Couture EDP 50 ml
-25%438,75 kr
Før 585 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Juicy Couture Oui Juicy Couture EDP 50 ml billede

Produktinformation

Juicy Couture Oui Juicy Couture EDP er en feminin og blomstrende duft. Duften åbner med friske og udsøgte duftnoter af blandt andet Waterlemon - en fristende blanding af vandmelon og citron og Açai-te. De to noter afbalanceres med strejf af frisk pære, d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Perfume & Cologne
EAN: 0719346232906
Varenr.: 115496
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Juicy Couture Oui Juicy Couture Eau De Parfum 50 ml
439 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Juicy Couture Oui Juicy Couture Eau De Parfum 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Juicy Couture Oui Juicy Couture Eau De Parfum 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligParfume.dk298,95 kr298,95 krKøb
2Cocopanda DK388 kr388 krKøb
3NiceHair.dk438,75 kr438,75 krKøb
4Lyko DK439 kr439 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Juicy Couture Oui Juicy Couture Eau De Parfum 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Juicy Couture Oui Juicy Couture Eau De Parfum 50 ml i 180 dage. Laveste pris i perioden er 290 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 319 kr.

Den nuværende pris på 298,95 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Juicy Couture Oui Juicy Couture Eau De Parfum 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Juicy Couture Oui Juicy Couture Eau De Parfum 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026298,95 kr1,95 kr (1%)
6. maj 2026297 kr1,95 kr (1%)
20. apr. 2026298,95 kr100,05 kr (25%)
19. apr. 2026399 kr100,05 kr (33%)
8. feb. 2026298,95 kr37,78 kr (11%)
7. feb. 2026336,73 kr37,78 kr (13%)
5. feb. 2026298,95 kr100,05 kr (25%)
4. feb. 2026399 kr100,05 kr (33%)
5. jan. 2026298,95 kr17,05 kr (5%)
4. jan. 2026316 kr17,05 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret