Gå til hovedindhold

Juicy Couture Oui Juicy Couture Eau De Parfum 30 ml

Pris fra 198 krtil 380 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 182 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 181 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Juicy Couture Oui Juicy Couture Eau De Parfum 30 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 198 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Juicy Couture Oui Eau De Parfum For Women 30 ml
198 kr
Til butik
Juicy Couture Oui Eau De Parfum For Women 30 ml billede

Produktinformation

Juicy Couture, Oui, Eau De Parfum, For Women, 30 ml

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 719346232913
EAN: 0719346232913
Varenr.: 3377840
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Juicy couture eau de parfum spray oui 30ml
229 kr
Til butik
Juicy couture eau de parfum spray oui 30ml billede

Produktinformation

Juicy couture eau de parfum spray oui 30ml Sig 'Oui' til Juicy Couture's designer parfume, der er den perfekte duft, når du kræver et statement. Denne vibrerende rige parfume til kvinder, får dig til at sige Oui! til et burst af nostalgiske

Produktspecifikationer

Kategori: Dufte
EAN: 0719346232913
Varenr.: 719346232913
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Juicy Couture Oui Juicy Couture EDP 30 ml
-25%352,5 kr
Før 470 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Juicy Couture Oui Juicy Couture EDP 30 ml billede

Produktinformation

Juicy Couture Oui Juicy Couture EDP er en feminin og blomstrende duft. Duften åbner med friske og udsøgte duftnoter af blandt andet Waterlemon - en fristende blanding af vandmelon og citron og Açai-te. De to noter afbalanceres med strejf af frisk pære, d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Perfume & Cologne
EAN: 0719346232913
Varenr.: 115497
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Juicy Couture Oui Juicy Couture Eau De Parfum 30 ml
353 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Oui Juicy Couture Eau De Parfume 30ml
-5%380 kr
Før 400 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Juicy Couture Oui Juicy Couture Eau De Parfum 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Juicy Couture Oui Juicy Couture Eau De Parfum 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK198 kr237 krKøb
2Hobbix229 kr229 krKøb
3NiceHair.dk352,5 kr352,5 krKøb
4Lyko DK353 kr353 krKøb
5Cocopanda DK380 kr380 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Juicy Couture Oui Juicy Couture Eau De Parfum 30 ml

PriceData har fulgt prisen på Juicy Couture Oui Juicy Couture Eau De Parfum 30 ml i 164 dage. Laveste pris i perioden er 181 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 235 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 206 kr.

Den nuværende pris på 198 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Juicy Couture Oui Juicy Couture Eau De Parfum 30 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Juicy Couture Oui Juicy Couture Eau De Parfum 30 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026198 kr31 kr (14%)
29. maj 2026229 kr31 kr (16%)
14. maj 2026198 kr31 kr (14%)
8. maj 2026229 kr31 kr (16%)
6. maj 2026198 kr10 kr (5%)
5. maj 2026188 kr7 kr (4%)
16. apr. 2026181 kr8 kr (4%)
15. apr. 2026189 kr4 kr (2%)
14. apr. 2026193 kr1 kr (1%)
11. apr. 2026192 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret