Gå til hovedindhold

Juicy Couture Oui Juicy Couture Eau De Parfum 100 ml

Pris fra 323 krtil 815 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 492 kr (60% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 265 kr 4. maj

Sammenlign priser på Juicy Couture Oui Juicy Couture Eau De Parfum 100 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 323 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Juicy Couture Oui Eau De Parfum For Women 100 ml
323 kr
Til butik
Juicy Couture Oui Eau De Parfum For Women 100 ml billede

Produktinformation

Juicy Couture, Oui, Eau De Parfum, For Women, 100 ml

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 113447
EAN: 0719346232890
Varenr.: 3377838
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Juicy Couture Oui Edp 100ml
365 kr
Til butik
Juicy Couture Oui Edp 100ml billede

Produktinformation

Juicy Couture Oui, EdP är en blommig och fruktig doft som öppnar upp med de läskande fräscha toppnoterna acai bär, te, vattenmelon och päron. Juicy Couture Oui, EdP får sin blommiga doft från mellannoterna jasmine, vild natthyacint och kaprifol. Tillsammans med träiga basnoter, amber, kåda och mysk skapas parfymens lekfulla, självständiga och livfulla karaktär. Toppnoter: vattenmelon, acai-bär, te och päron Hjärtnoter: jasmin, tuberos och kaprifol Basnoter: trä noter, ambra och mysk.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume til hende
EAN: 0719346232890
Varenr.: C14858
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Juicy Couture Oui EDP 100 ml
439 kr
Til butik
Juicy Couture Oui EDP 100 ml billede

Produktinformation

💐 Frugtig-blomstret signatur · Eau de Parfum med varighed · Ideel til både hverdag og fest Sig ja til en sprudlende duftoplevelse, hvor saftige frugter møder bløde, hvide blomster. Oui Eau de Parfum fra Juicy Couture åbner lyst og livligt med friske, frugtige nuancer – ofte forbundet med vandmelon og bær – som glider over i et feminint hjerte af hvide blomster som tuberose og jasmin. En rund base af musk, lette trænoter og lun varme giver balance og holdbarhed, så duften bliver siddende med en blød, moderne finish. Duftprofil Duftfamilie: Frugtig-blomstret Top: Friske, saftige frugtnoter (bl.a. vandmelon og bær) Hjerte: Hvide blomster med cremet fylde (tuberose, jasmin) Bund: Bløde musk- og trænuancer med et strejf af varme Intensitet: Eau de Parfum for en mere vedvarende duftoplevelse Hvorfor vælge den Balancerer lethed og fylde, så duften fungerer både dag og aften. Frugtige topnoter giver et friskt førsteindtryk, mens den varme base afrunder elegant. Skaber en optimistisk, selvsikker aura uden at virke overvældende. Sådan bruger du produktet Påfør 1–3 pust på pulspunkter som håndled, hals og ved ørerne. Hold ca. 10–15 cm afstand og lad duften sætte sig – undgå at gnide håndleddene sammen. For ekstra holdbarhed kan du spraye let på beklædningens inderside eller i hårlængder (undgå sarte tekstiler som silke). Opbevar køligt og mørkt for at bevare duftens kvalitet. Resultat En livlig, feminin og moderne signaturduft, der føles frisk ved første møde og udvikler sig til en varm, blød og indbydende finish gennem dagen.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume
Størrelse: 100.00ml
Artikel nr.: 719346232890
EAN: 0719346232890
Varenr.: 719346232890
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Juicy Couture Oui Juicy Couture EDP 100 ml
-25%611,25 kr
Før 815 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Juicy Couture Oui Juicy Couture Eau De Parfum 100 ml
815 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Juicy Couture Oui Juicy Couture Eau De Parfum 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Juicy Couture Oui Juicy Couture Eau De Parfum 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK323 kr362 krKøb
2Teknikproffset DK365 kr414 krKøb
3Beautycos DK439 kr468 krKøb
4NiceHair.dk611,25 kr611,25 krKøb
5Lyko DK815 kr815 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Juicy Couture Oui Juicy Couture Eau De Parfum 100 ml

PriceData har fulgt prisen på Juicy Couture Oui Juicy Couture Eau De Parfum 100 ml i 179 dage. Laveste pris i perioden er 265 kr (registreret d. 4. maj 2026), højeste er 438 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 344 kr.

Den nuværende pris på 323 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 22% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Juicy Couture Oui Juicy Couture Eau De Parfum 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Juicy Couture Oui Juicy Couture Eau De Parfum 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026323 kr4 kr (1%)
8. maj 2026319 kr54 kr (20%)
4. maj 2026265 kr54 kr (17%)
3. maj 2026319 kr1 kr (0%)
1. maj 2026320 kr1 kr (0%)
28. apr. 2026321 kr1 kr (0%)
26. apr. 2026322 kr1 kr (0%)
21. apr. 2026323 kr1 kr (0%)
19. apr. 2026324 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026325 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret