Gå til hovedindhold

Jonsbo D41 Screen ATX Case, Tempered Glass - Sort Kabinet - GEEKD.dk

JonsboComputerkomponenterEAN: 6970620552576
Pris fra 715 krtil 1.339 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 624 kr (47% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Jonsbo D41 Screen ATX Case, Tempered Glass - Sort Kabinet - GEEKD.dk og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 715 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jonsbo D41 screen - black - Kabinet - Miditower - Sort
715 kr
Til butik
Jonsbo D41 screen - black - Kabinet - Miditower - Sort billede

Produktinformation

Miditower, ATX, uden strømforsyning - understøtter ATX strømforsyning (op til 160mm lang), front med 1 x USB 3.0, 1 x USB 3.1 Gen 2 Type C & lyd tilslutninger, 2 x 3.5" drev pladser, vandkølingsplads: understøtter op til 360mm radiator, max CPU køler højde: 168 mm, max grafikkortlængde: 40 cm, front panel: solid / lukket, side vindue: mesh, farve: sort...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Jonsbo
Kategori: Kabinet
Artikel nr.: D41 STD BLACK SC
EAN: 6970620552576
Varenr.: 3166290
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Jonsbo D41 Screen Tårn ATX Ingen Strømforsyning Sort
773 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Jonsbo D41 Screen ATX Case, Tempered Glass - Sort Kabinet - GEEKD.dk
879 kr
Til butik
Jonsbo D41 Screen ATX Case, Tempered Glass - Sort Kabinet - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Klar til at få dit setup til at lyse op - bogstaveligt talt? 🚀 Jonsbo D41 Screen er ikke bare endnu et kabinet - det er en komplet oplevelse der kombinerer seriøs ATX-performance med en sindssyg integreret 8" LCD-skærm. Perfekt til streamere d

Produktspecifikationer

Mærke: Jonsbo
Kategori: Computer Kabinet
EAN: 6970620552576
Varenr.: 49690623967568
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC kabinet Jonsbo D41 Screen ATX, hærdet glas - sort
-13%929 kr
Før 1.069 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC kabinet Jonsbo D41 Screen ATX, hærdet glas - sort
-13%949 kr
Før 1.089 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Jonsbo D41 Screen Tårn ATX Ingen Strømforsyning Sort
1.339 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jonsbo D41 Screen ATX Case, Tempered Glass - Sort Kabinet - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jonsbo D41 Screen ATX Case, Tempered Glass - Sort Kabinet - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK715 kr754 krKøb
2CompuMail DK773 kr773 krKøb
3Geekd879 kr879 krKøb
4Boligcenter DK929 kr929 krKøb
5Vivas DK949 kr1.138 krKøb
6Ultrashop1.339 kr1.339 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jonsbo D41 Screen ATX Case, Tempered Glass - Sort Kabinet - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Jonsbo D41 Screen ATX Case, Tempered Glass - Sort Kabinet - GEEKD.dk i 173 dage. Laveste pris i perioden er 715 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 911 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 823 kr.

Den nuværende pris på 715 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Jonsbo D41 Screen ATX Case, Tempered Glass - Sort Kabinet - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Jonsbo D41 Screen ATX Case, Tempered Glass - Sort Kabinet - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026715 kr57 kr (7%)
14. maj 2026772 kr57 kr (8%)
28. apr. 2026715 kr29 kr (4%)
13. mar. 2026744 kr28 kr (4%)
5. mar. 2026772 kr28 kr (4%)
26. feb. 2026744 kr18 kr (2%)
23. feb. 2026762 kr2 kr (0%)
22. feb. 2026760 kr13 kr (2%)
19. feb. 2026773 kr96 kr (11%)
9. feb. 2026869 kr51 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret