Gå til hovedindhold

Jonsbo D41 MESH ATX Case, Tempered Glass - Sort Kabinet - GEEKD.dk

JonsboComputerkomponenterEAN: 6970620552552
Pris fra 569 krtil 959 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 390 kr (41% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 400 kr 9. apr.

Sammenlign priser på Jonsbo D41 MESH ATX Case, Tempered Glass - Sort Kabinet - GEEKD.dk og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 569 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC kabinet Jonsbo D41 Mesh miditower - sort
-8%569 kr
Før 619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
PC kabinet Jonsbo D41 Mesh miditower - sort billede

Produktinformation

Jonsbo D41 mesh - Kabinet - Miditower - SortDesignAntal 2.5" bays: 3Antal 3.5" bays: 2Antal indvendige 3.5" båse: 2Antal udvidelsesporte: 7Formfaktor: Midi TowerHærdet (ede) glaspanel (er): JaMaksimal højde på CPU-køler: 16,8 cmMaksimal længde på grafikkort: 40 cmMateriale: StålProduktfarve: SortTænd/sluk-knap: JaType: PCUnderstøttet motherboard, formfaktorer: ATXmicro ATXMini-ATXVelegnet til: SpilStrømforsyningAntal strømforsyninger: 1Placering af strømforsyning: FrontUnderstøttede strømforsyning formfaktorer: ATXPorte & GrænsefladerAntal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte: 1Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-C-porte: 1Kombineret hovedtelefon/mikrofon-port: JaNedkølingAntal understøttede bagerste ventilatorer (maks.): 1Antal understøttede bundventilatorer (maks.): 3Antal understøttede frontventilatorer (maks.): 1Antal understøttede øverste ventilatorer (maks.): 3De mest almindelige radiatorstørrelser understøttes: 120,140 mmNederste kølerventilator størrelser understøttes: 120,140 mmUnderstøttede diametre for bagerste ventila...

Produktspecifikationer

Mærke: Jonsbo
Kategori: PC Kabinetter
Vægt: 7.88g
EAN: 6970620552552
Varenr.: 1830685
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC kabinet Jonsbo D41 Mesh miditower - sort
-8%589 kr
Før 639 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
PC kabinet Jonsbo D41 Mesh miditower - sort billede

Produktinformation

Jonsbo D41 mesh - Kabinet - Miditower - SortDesignAntal 2.5" bays: 3Antal 3.5" bays: 2Antal indvendige 3.5" båse: 2Antal udvidelsesporte: 7Formfaktor: Midi TowerHærdet (ede) glaspanel (er): JaMaksimal højde på CPU-køler: 16,8 cmMaksimal længde på grafikkort: 40 cmMateriale: StålProduktfarve: SortTænd/sluk-knap: JaType: PCUnderstøttet motherboard, formfaktorer: ATXmicro ATXMini-ATXVelegnet til: SpilStrømforsyningAntal strømforsyninger: 1Placering af strømforsyning: FrontUnderstøttede strømforsyning formfaktorer: ATXPorte & GrænsefladerAntal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte: 1Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-C-porte: 1Kombineret hovedtelefon/mikrofon-port: JaNedkølingAntal understøttede bagerste ventilatorer (maks.): 1Antal understøttede bundventilatorer (maks.): 3Antal understøttede frontventilatorer (maks.): 1Antal understøttede øverste ventilatorer (maks.): 3De mest almindelige radiatorstørrelser understøttes: 120,140 mmNederste kølerventilator størrelser understøttes: 120,140 mmUnderstøttede diametre for bagerste ventilatorer: 120 mmUnderstøttede diametre for bundventilatorer: 120,140 mmUnderstøttede diametre for frontventilatorer: 120 mmUnderstøttede diametre for øverste ventilatorer: 120, 140 mmUnderstøttede størrelser på bagradiator: 120 mmUnderstøttede størrelser på frontradiator: 120 mmLagringSSD-formfaktor: 2.5"Understøttede HDD-størrelser: 2.5,3.5"Vægt & størrelserBredde: 205 mmDybde: 440 mmHøjde: 392 mmTykkelse af materiale: 0,6 mmVægt: 6,6 kg...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Jonsbo
Kategori: PC Kabinetter
Vægt: 7.88g
EAN: 6970620552552
Varenr.: 1830685
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jonsbo D41 mesh - black - Kabinet - Miditower - Sort
599 kr
Til butik
Jonsbo D41 mesh - black - Kabinet - Miditower - Sort billede

Produktinformation

Miditower, ATX, uden strømforsyning - understøtter ATX strømforsyning (op til 160mm lang), front med 1 x USB 3.0, 1 x USB 3.1 Gen 2 Type C & lyd tilslutninger, 2 x 3.5" drev pladser, vandkølingsplads: understøtter op til 360mm radiator, max CPU køler højde: 168 mm, max grafikkortlængde: 40 cm, front panel: mesh, side vindue: mesh, farve: sort...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Jonsbo
Kategori: Kabinet
Artikel nr.: D41 MESH BLACK
EAN: 6970620552552
Varenr.: 3166289
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Jonsbo D41 MESH ATX Case, Tempered Glass - Sort Kabinet - GEEKD.dk
644 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jonsbo D41 MESH - - USB/Lyd
654 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Jonsbo D41 mesh Sort Kabinet Miditower
659 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Jonsbo D41 mesh Sort Kabinet Miditower
959 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jonsbo D41 MESH ATX Case, Tempered Glass - Sort Kabinet - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jonsbo D41 MESH ATX Case, Tempered Glass - Sort Kabinet - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK569 kr569 krKøb
2Vivas DK589 kr658 krKøb
3Proshop DK599 kr638 krKøb
4Geekd644 kr644 krKøb
5CS MEGASTORE DK654 kr693 krKøb
6CompuMail DK659 kr659 krKøb
7Ultrashop959 kr959 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jonsbo D41 MESH ATX Case, Tempered Glass - Sort Kabinet - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Jonsbo D41 MESH ATX Case, Tempered Glass - Sort Kabinet - GEEKD.dk i 182 dage. Laveste pris i perioden er 400 kr (registreret d. 9. april 2026), højeste er 599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 549 kr.

Den nuværende pris på 569 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 19% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Jonsbo D41 MESH ATX Case, Tempered Glass - Sort Kabinet - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Jonsbo D41 MESH ATX Case, Tempered Glass - Sort Kabinet - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 2026569 kr97 kr (21%)
11. maj 2026472 kr107 kr (18%)
10. maj 2026579 kr10 kr (2%)
9. maj 2026569 kr90 kr (19%)
8. maj 2026479 kr79 kr (20%)
9. apr. 2026400 kr199 kr (33%)
18. mar. 2026599 kr53 kr (10%)
14. mar. 2026546 kr53 kr (9%)
12. feb. 2026599 kr90 kr (18%)
7. feb. 2026509 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret