Gå til hovedindhold

Jonsbo D41 MESH Screen ATX Case, Tempered Glass - black Kabinet - GEEKD.dk

JonsboComputerkomponenterEAN: 6970620552590
Pris fra 840 krtil 1.319 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 479 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 743 kr 28. apr.

Sammenlign priser på Jonsbo D41 MESH Screen ATX Case, Tempered Glass - black Kabinet - GEEKD.dk og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 840 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Jonsbo D41 Mesh Screen Tårn ATX Ingen Strømforsyning Sort
840 kr
Til butik
Jonsbo D41 Mesh Screen Tårn ATX Ingen Strømforsyning Sort billede

Produktinformation

Jonsbo D41 Mesh Screen - Tower - ATX - sidepanel med vindue - ingen strømforsyning (ATX) - inbygget LCD skærm (8", 1280x800) - 7 PCIe slots - USB/Lyd

Produktspecifikationer

Mærke: Jonsbo
Artikel nr.: D41 MESH BLACK SC
EAN: 6970620552590
Varenr.: 1001111724
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jonsbo D41 mesh screen - black - Kabinet - Miditower - Sort
877 kr
Til butik
Jonsbo D41 mesh screen - black - Kabinet - Miditower - Sort billede

Produktinformation

Miditower, ATX, uden strømforsyning - understøtter ATX strømforsyning (op til 160mm lang), front med 1 x USB 3.0, 1 x USB 3.1 Gen 2 Type C & lyd tilslutninger, 2 x 3.5" drev pladser, vandkølingsplads: understøtter op til 360mm radiator, max CPU køler højde: 168 mm, max grafikkortlængde: 40 cm, front panel: mesh, side vindue: mesh, farve: sort...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Jonsbo
Kategori: Kabinet
Artikel nr.: D41 MESH BLACK SC
EAN: 6970620552590
Varenr.: 3166298
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jonsbo D41 - - USB/Lyd
878 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC kabinet Jonsbo D41 Mesh Screen ATX, hærdet glas - sort
-16%929 kr
Før 1.109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Jonsbo D41 MESH Screen ATX Case, Tempered Glass - black Kabinet - GEEKD.dk
939 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC kabinet Jonsbo D41 Mesh Screen ATX, hærdet glas - sort
-16%949 kr
Før 1.129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Jonsbo D41 Mesh Screen Tårn ATX Ingen Strømforsyning Sort
1.319 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jonsbo D41 MESH Screen ATX Case, Tempered Glass - black Kabinet - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jonsbo D41 MESH Screen ATX Case, Tempered Glass - black Kabinet - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK840 kr840 krKøb
2Proshop DK877 kr916 krKøb
3CS MEGASTORE DK878 kr917 krKøb
4Boligcenter DK929 kr929 krKøb
5Geekd939 kr939 krKøb
6Vivas DK949 kr1.138 krKøb
7Ultrashop1.319 kr1.319 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jonsbo D41 MESH Screen ATX Case, Tempered Glass - black Kabinet - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Jonsbo D41 MESH Screen ATX Case, Tempered Glass - black Kabinet - GEEKD.dk i 179 dage. Laveste pris i perioden er 743 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 1.099 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 880 kr.

Den nuværende pris på 840 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 11% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Jonsbo D41 MESH Screen ATX Case, Tempered Glass - black Kabinet - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Jonsbo D41 MESH Screen ATX Case, Tempered Glass - black Kabinet - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026840 kr1 kr (0%)
1. jun. 2026839 kr1 kr (0%)
30. maj 2026840 kr1 kr (0%)
29. maj 2026839 kr7 kr (1%)
28. maj 2026846 kr1 kr (0%)
27. maj 2026847 kr41 kr (5%)
24. maj 2026806 kr49 kr (6%)
16. maj 2026757 kr89 kr (11%)
15. maj 2026846 kr7 kr (1%)
14. maj 2026853 kr19 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret