Gå til hovedindhold

Jimmy Choo - I Want Choo With Love Eau de Parfum - 60 ml

Jimmy ChooParfume og eau de cologneEAN: 3386460160834
Pris fra 484 krtil 549 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 65 kr (12% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 408,77 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Jimmy Choo - I Want Choo With Love Eau de Parfum - 60 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 484 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Jimmy Choo I Want Choo With Love Eau de Parfum 60ml
-15%484 kr
Før 570 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Jimmy Choo I Want Choo With Love Eau de Parfum 60ml billede

Produktinformation

Jimmy Choo I Want Choo With Love Eau de Parfum er en moderne og feminin duft, der hylder kærlighed, livsglæde og selvtillid. En varm, blomstrende og sensuel komposition til den optimistiske kvinde.

Produktspecifikationer

Mærke: Jimmy Choo
Kategori: Parfume
Artikel nr.: 66035
EAN: 3386460160834
Varenr.: 3343471
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Jimmy Choo I Want Choo With Love Eau de Parfum - 60 ml
511 kr
Til butik
Jimmy Choo I Want Choo With Love Eau de Parfum - 60 ml billede

Produktinformation

Jimmy Choo I Want Choo With Love EdP er en duft, der stråler af kærlighed – til andre, til livet og til sig selv. Den bærer en moderne fortolkning af pink vanilje i en udtryksfuld komposition, der fejrer venskab, samhørighed og selvsikkerhed. Duften åbner lyst og legende med hindbær, appelsinblomst og mandarinekstrakt – en frugtig friskhed, der straks sætter tonen. I hjertet folder en farverig buket af roseinfusion, hibiscus og fresia sig ud og tilfører blød, feminin dybde. Basen omslutter huden med cremet vanilje, fløjlsblødt sandeltræ og blid moskus – for en varm, sensuel afslutning, der bærer dig med styrke hele dagen. I Want Choo With Love er mere end en parfume – det er en følelse af kærlighed, der skal deles. Et duftudtryk for optimisme, støtte og selvværd.   • Feminin, legende og sensuel • Frugtige, blomstrede og varme noter • Duftfamilie: Floral Fruity Ambery • Eau de Parfum   Top: Hindbær, appelsinblomst, mandarinekstrakt Hjerte: Roseinfusion, hibiscus, fresia Bund: Vanilje, sandeltræ, moskus...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Jimmy Choo
Kategori: Dameparfume
Størrelse: 60 ml
Artikel nr.: 193925
EAN: 3386460160834
Varenr.: 193925
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Jimmy Choo I Want Choo with Love EDP 60 ml
-25%517,5 kr
Før 690 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Jimmy Choo I Want Choo with Love EDP 60 ml billede

Produktinformation

Jimmy Choo I Want Choo With Love EDP er en duft, der stråler af kærlighed - til andre, til livet og til sig selv. Den bærer en moderne fortolkning af pink vanilje i en udtryksfuld komposition, der fejrer venskab, samhørighed og selvsikkerhed. Duften åbn...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Jimmy Choo
Kategori: Perfume & Cologne
EAN: 3386460160834
Varenr.: 120233
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Jimmy Choo I Want Choo with Love Eau de Parfum 60 ml
518 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Jimmy Choo - I Want Choo With Love Eau de Parfum - 60 ml
-17%549 kr
Før 665 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jimmy Choo - I Want Choo With Love Eau de Parfum - 60 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jimmy Choo - I Want Choo With Love Eau de Parfum - 60 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK484 kr484 krKøb
2NordicFeel DK511 kr511 krKøb
3NiceHair.dk517,5 kr517,5 krKøb
4Lyko DK518 kr518 krKøb
5BilligParfume.dk549 kr549 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jimmy Choo - I Want Choo With Love Eau de Parfum - 60 ml

PriceData har fulgt prisen på Jimmy Choo - I Want Choo With Love Eau de Parfum - 60 ml i 164 dage. Laveste pris i perioden er 408,77 kr (registreret d. 13. marts 2026), højeste er 549 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 476 kr.

Den nuværende pris på 484 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Jimmy Choo - I Want Choo With Love Eau de Parfum - 60 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Jimmy Choo - I Want Choo With Love Eau de Parfum - 60 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026484 kr34 kr (7%)
12. maj 2026518 kr56 kr (12%)
11. maj 2026462 kr21 kr (5%)
28. apr. 2026441 kr90,4 kr (17%)
24. apr. 2026531,4 kr17,6 kr (3%)
23. apr. 2026549 kr108 kr (24%)
17. apr. 2026441 kr3 kr (1%)
16. apr. 2026438 kr10,44 kr (2%)
13. apr. 2026427,56 kr4,44 kr (1%)
10. apr. 2026432 kr26 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret