Gå til hovedindhold

Jimmy Choo - I Want Choo With Love Eau de Parfum - 40 ml

Jimmy ChooParfume og eau de cologneEAN: 3386460160841
Pris fra 342 krtil 374,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 32,95 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 298,54 kr 5. apr.

Sammenlign priser på Jimmy Choo - I Want Choo With Love Eau de Parfum - 40 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 342 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Jimmy Choo I Want Choo With Love Eau de Parfum - 40 ml
342 kr
Til butik
Jimmy Choo I Want Choo With Love Eau de Parfum - 40 ml billede

Produktinformation

Jimmy Choo I Want Choo With Love EdP er en duft, der stråler af kærlighed – til andre, til livet og til sig selv. Den bærer en moderne fortolkning af pink vanilje i en udtryksfuld komposition, der fejrer venskab, samhørighed og selvsikkerhed. Duften åbner lyst og legende med hindbær, appelsinblomst og mandarinekstrakt – en frugtig friskhed, der straks sætter tonen. I hjertet folder en farverig buket af roseinfusion, hibiscus og fresia sig ud og tilfører blød, feminin dybde. Basen omslutter huden med cremet vanilje, fløjlsblødt sandeltræ og blid moskus – for en varm, sensuel afslutning, der bærer dig med styrke hele dagen. I Want Choo With Love er mere end en parfume – det er en følelse af kærlighed, der skal deles. Et duftudtryk for optimisme, støtte og selvværd.   • Feminin, legende og sensuel • Frugtige, blomstrede og varme noter • Duftfamilie: Floral Fruity Ambery • Eau de Parfum   Top: Hindbær, appelsinblomst, mandarinekstrakt Hjerte: Roseinfusion, hibiscus, fresia Bund: Vanilje, sandeltræ, moskus...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Jimmy Choo
Kategori: Dameparfume
Størrelse: 40 ml
Artikel nr.: 193926
EAN: 3386460160841
Varenr.: 193926
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Jimmy Choo I Want Choo With Love Eau de Parfum 40ml
-15%345 kr
Før 407 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Jimmy Choo I Want Choo with Love EDP 40 ml
-25%371,25 kr
Før 495 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Jimmy Choo I Want Choo with Love EDP 40 ml billede

Produktinformation

Jimmy Choo I Want Choo With Love EDP er en duft, der stråler af kærlighed - til andre, til livet og til sig selv. Den bærer en moderne fortolkning af pink vanilje i en udtryksfuld komposition, der fejrer venskab, samhørighed og selvsikkerhed. Duften åbn...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Jimmy Choo
Kategori: Perfume & Cologne
EAN: 3386460160841
Varenr.: 120234
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Jimmy Choo I Want Choo with Love Eau de Parfum 40 ml
372 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Jimmy Choo - I Want Choo With Love Eau de Parfum - 40 ml
-25%374,95 kr
Før 500 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jimmy Choo - I Want Choo With Love Eau de Parfum - 40 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jimmy Choo - I Want Choo With Love Eau de Parfum - 40 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NordicFeel DK342 kr342 krKøb
2Cocopanda DK345 kr345 krKøb
3NiceHair.dk371,25 kr371,25 krKøb
4Lyko DK372 kr372 krKøb
5BilligParfume.dk374,95 kr374,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jimmy Choo - I Want Choo With Love Eau de Parfum - 40 ml

PriceData har fulgt prisen på Jimmy Choo - I Want Choo With Love Eau de Parfum - 40 ml i 164 dage. Laveste pris i perioden er 298,54 kr (registreret d. 25. marts 2026), højeste er 374,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 335 kr.

Den nuværende pris på 342 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Jimmy Choo - I Want Choo With Love Eau de Parfum - 40 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Jimmy Choo - I Want Choo With Love Eau de Parfum - 40 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026342 kr3 kr (1%)
20. maj 2026345 kr27 kr (7%)
12. maj 2026372 kr30 kr (9%)
11. maj 2026342 kr37 kr (12%)
28. apr. 2026305 kr69,95 kr (19%)
23. apr. 2026374,95 kr69,54 kr (23%)
10. apr. 2026305,41 kr32,59 kr (10%)
9. apr. 2026338 kr32,59 kr (11%)
8. apr. 2026305,41 kr6,87 kr (2%)
5. apr. 2026298,54 kr39,46 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret