Gå til hovedindhold

Jimmy Choo - I Want Choo With Love Eau de Parfum - 100 ml

Jimmy ChooParfume og eau de cologneEAN: 3386460160827
Pris fra 678 krtil 720 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 42 kr (6% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 557 kr 28. apr.

Sammenlign priser på Jimmy Choo - I Want Choo With Love Eau de Parfum - 100 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 678 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Jimmy Choo I Want Choo With Love Eau de Parfum 100ml
-10%678 kr
Før 754 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Jimmy Choo I Want Choo With Love Eau de Parfum 100ml billede

Produktinformation

Jimmy Choo I Want Choo With Love Eau de Parfum er en moderne og feminin duft, der hylder kærlighed, livsglæde og selvtillid. En varm, blomstrende og sensuel komposition til den optimistiske kvinde.

Produktspecifikationer

Mærke: Jimmy Choo
Kategori: Parfume
Artikel nr.: 66034
EAN: 3386460160827
Varenr.: 3343470
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Jimmy Choo I Want Choo With Love Eau de Parfum - 100 ml
683 kr
Til butik
Jimmy Choo I Want Choo With Love Eau de Parfum - 100 ml billede

Produktinformation

Jimmy Choo I Want Choo With Love EdP er en duft, der stråler af kærlighed – til andre, til livet og til sig selv. Den bærer en moderne fortolkning af pink vanilje i en udtryksfuld komposition, der fejrer venskab, samhørighed og selvsikkerhed. Duften åbner lyst og legende med hindbær, appelsinblomst og mandarinekstrakt – en frugtig friskhed, der straks sætter tonen. I hjertet folder en farverig buket af roseinfusion, hibiscus og fresia sig ud og tilfører blød, feminin dybde. Basen omslutter huden med cremet vanilje, fløjlsblødt sandeltræ og blid moskus – for en varm, sensuel afslutning, der bærer dig med styrke hele dagen. I Want Choo With Love er mere end en parfume – det er en følelse af kærlighed, der skal deles. Et duftudtryk for optimisme, støtte og selvværd.   • Feminin, legende og sensuel • Frugtige, blomstrede og varme noter • Duftfamilie: Floral Fruity Ambery • Eau de Parfum   Top: Hindbær, appelsinblomst, mandarinekstrakt Hjerte: Roseinfusion, hibiscus, fresia Bund: Vanilje, sandeltræ, moskus...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Jimmy Choo
Kategori: Dameparfume
Størrelse: 100 ml
Artikel nr.: 193924
EAN: 3386460160827
Varenr.: 193924
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Jimmy Choo - I Want Choo With Love Eau de Parfum - 100 ml
-28%695 kr
Før 960 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Jimmy Choo I Want Choo with Love EDP 100 ml
-25%720 kr
Før 960 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Jimmy Choo I Want Choo with Love Eau de Parfum 100 ml
720 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jimmy Choo - I Want Choo With Love Eau de Parfum - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jimmy Choo - I Want Choo With Love Eau de Parfum - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK678 kr678 krKøb
2NordicFeel DK683 kr683 krKøb
3BilligParfume.dk695 kr695 krKøb
4NiceHair.dk720 kr720 krKøb
5Lyko DK720 kr720 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jimmy Choo - I Want Choo With Love Eau de Parfum - 100 ml

PriceData har fulgt prisen på Jimmy Choo - I Want Choo With Love Eau de Parfum - 100 ml i 164 dage. Laveste pris i perioden er 557 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 925 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 667 kr.

Den nuværende pris på 678 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Jimmy Choo - I Want Choo With Love Eau de Parfum - 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Jimmy Choo - I Want Choo With Love Eau de Parfum - 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026678 kr17 kr (2%)
12. maj 2026695 kr33 kr (5%)
11. maj 2026662 kr105 kr (19%)
28. apr. 2026557 kr138 kr (20%)
23. apr. 2026695 kr100,25 kr (17%)
10. apr. 2026594,75 kr62,25 kr (9%)
9. apr. 2026657 kr62,25 kr (10%)
8. apr. 2026594,75 kr13,37 kr (2%)
5. apr. 2026581,38 kr75,62 kr (12%)
4. apr. 2026657 kr75,62 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret