Gå til hovedindhold

Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum Him Eau De Parfum Refill Bottle (200 ml)

Pris fra 832,65 krtil 1.063 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 230,35 kr (22% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 818,16 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum Him Eau De Parfum Refill Bottle (200 ml) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 832.65 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum Him EDP Refill 200 ml
-39%832,65 kr
Før 1.365 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum Him EDP Refill 200 ml billede

Produktinformation

Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum Him EDP Refill er en refill til din Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum Him EDP. Dette vil sige at du ikke kan bruge den for sig selv, men i stedet kan genbruge din flakon, og få en god besparelse på din duft. Jean Pa...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Perfume & Cologne
EAN: 8435415064637
Varenr.: 104316
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum Eau De Parfum Refill 200 ml
863 kr
Til butik
Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum Eau De Parfum Refill 200 ml billede

Produktinformation

SCANDAL POUR HOMME Le Parfum Eau de Parfum Intense Refill fra Jean Paul Gaultier går det let at genanvende din stilfulde SCANDAL-flakon. Takket være den genopfyldelige SCANDAL POUR HOMME Le Parfum-flaske kan du nyde dens intenst vanedannende varme, træagtige duft uden mådehold. For hver ekstra runde sparer denne smarte refill dit forbrug af glas, plastik og meget mere (1). Det ultra-smarte selvstoppende system giver dig mulighed for at genopfylde dine 50 og 100 ml flasker uden at miste en eneste dråbe parfume. GENOPFYLD DIN PARFUME Det er skandal enkelt! 1. Fjern kronen og skru pumpedispenseren af din flaske. 2. Skru SCANDAL refill på din flaske helt til stop-tegnet for at udløse den automatiske pÃ¥fyldningsproces. 3. Når flasken er fuld, stopper genopfyldningsprocessen automatisk. Skru derefter din refill af flasken. 4. Skru pumpedispenseren godt fast igen, får du påsætter kronen. (1) 59 % glas, 46 % plastik, 80 % metal og 64 % emballagevægt spares, når du vælger en 50 ml SCANDAL Le Parfum flaske med dens 200 ml refill sammenlignet med 5 individuelle 50 ml flasker med SCANDAL Le Parfum. Topnoter: Geranium Hjertenoter: Tonkabanner Bundnoter: Sandeltræ PRODUKTSPECIFIKATIONER: En Eau de Parfum Intense kan bruges dagligt - Indeholder 12-20% duftkoncentrater - Giver et markeret duftspor, der holder længere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 8435415064637
EAN: 8435415064637
Varenr.: 3222386
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum Him Eau De Parfum Refill Bottle (200 ml)
-35%890 kr
Før 1.365 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
J.P. Gaultier Scandal Le Parfum Pour Homme Edp Spray Refill 200 ml
931 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum For Him Refill 200ml
-5%933 kr
Før 983 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme Le Parfum Refill 200 ml
1.024 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
JEAN PAUL GAULTIER Scandal Le Parfum Him EdP Refill - 200 ml - Refill
1.063 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum Him Eau De Parfum Refill Bottle (200 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum Him Eau De Parfum Refill Bottle (200 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk832,65 kr832,65 krKøb
2Proshop DK863 kr902 krKøb
3Bangerhead DK890 kr890 krKøb
4Teknikproffset DK931 kr980 krKøb
5Cocopanda DK933 kr933 krKøb
6Lyko DK1.024 kr1.024 krKøb
7NordicFeel DK1.063 kr1.063 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum Him Eau De Parfum Refill Bottle (200 ml)

PriceData har fulgt prisen på Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum Him Eau De Parfum Refill Bottle (200 ml) i 183 dage. Laveste pris i perioden er 812 kr (registreret d. 28. februar 2026), højeste er 1.106 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 894 kr.

Den nuværende pris på 832,65 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum Him Eau De Parfum Refill Bottle (200 ml). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum Him Eau De Parfum Refill Bottle (200 ml) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026832,65 kr30,35 kr (4%)
30. maj 2026863 kr7 kr (1%)
29. maj 2026856 kr23,35 kr (3%)
25. maj 2026832,65 kr23,35 kr (3%)
23. maj 2026856 kr23,35 kr (3%)
19. maj 2026832,65 kr9,84 kr (1%)
12. maj 2026822,81 kr33,19 kr (4%)
11. maj 2026856 kr33,19 kr (4%)
1. maj 2026822,81 kr26,19 kr (3%)
28. apr. 2026849 kr25,3 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret