Gå til hovedindhold

Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum Eau de Parfum Intense For He

Jean Paul GaultierParfume og eau de cologneIntens blomsterduft med saltet karamelElegant kvindeparfume til moderne kvinderEAN: 8435415050777

Skandaløs og feminin parfume med jasmin, saltet karamel og sort vanilje. Intens Eau de Parfum der gør indtryk med luksuriøs duft og ikonisk design. Læs mere

Pris fra 376 krtil 660 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 284 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 370 kr 29. maj

Sammenlign priser på Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum Eau de Parfum Intense For He og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 376 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum
376 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
J.P. Gaultier Scandal Le Parfum Intense Edp Spray 30 ml
391 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum Her Eau de parfum (30 ml)
-29%468 kr
Før 660 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum Eau de Parfum Intense For He
-25%468 kr
Før 625 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Jean Paul Gaultier Scandal EDP Intense 30 ml
469 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
JEAN PAUL GAULTIER Scandal Le Parfum Her Eau de Parfum - 30 ml
516 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum Eau De Parfum Intense 30 ml
630 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum Her Eau de Parfum 30 ml
660 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum Eau de Parfum Intense For He koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum Eau de Parfum Intense For He koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK376 kr415 krKøb
2Teknikproffset DK391 kr440 krKøb
3Bangerhead DK468 kr468 krKøb
4Cocopanda DK468 kr468 krKøb
5Beautycos DK469 kr498 krKøb
6NordicFeel DK516 kr516 krKøb
7EauDeParfum.dk630 kr630 krKøb
8Lyko DK660 kr660 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum Her EDP 30 ml

Jean Paul Gaultier

Skandaløs og feminin parfume med jasmin, saltet karamel og sort vanilje. Intens Eau de Parfum der gør indtryk med luksuriøs duft og ikonisk design.

• JPG parfume
• Skandal parfume
• Le Parfum Her
• Jean Paul Gaultier duft
• blomsterparfume
• karamel parfume
• vanilje duft
• kvindeparfume
• Elegant kvindeparfume til moderne kvinder
• Intens blomsterduft med saltet karamel

Beskrivelse

Scandal Le Parfum Her EDP fra Jean Paul Gaultier er en opsigtsvækkende og intens blomsterduft skabt til den selvsikre moderne kvinde. Med forførende noter af jasmin i toppen, sensuel saltet karamel i hjertet og dyb sort vanilje i bunden, skaber denne parfume en uimodståelig duftkomposition. Den ikoniske røde flakon symboliserer lidenskab og sensualitet, mens den intense koncentration sikrer lang holdbarhed. Perfekt til kvinder der ønsker at efterlade et varigt indtryk og bryde alle regler med elegance og stil.

Specifikationer

Indhold:30 ml
Topnote:Jasmin
Bundnote:Sort vanilje
Dufttype:Eau de Parfum Intense
Flasketype:Ikke-genopfyldelig flaske
Hjertenote:Saltet karamel
Duftfamilie:Blomsterduft med rav-noter
Koncentration:12-20% duftkoncentrat

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvor længe holder Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum Her EDP?

Som en Eau de Parfum Intense med 12-20% duftkoncentrat holder denne parfume 6-8 timer på huden og efterlader et markant duftspor.

Er denne parfume velegnet til daglig brug?

Ja, Scandal Le Parfum Her EDP kan bruges dagligt. Den intense duft er perfekt til både dag og aften, især når du ønsker at gøre indtryk.

Hvilke duftnoter indgår i parfumen?

Parfumen består af jasmin i toppen, saltet karamel i hjertet og sort vanilje i bunden - en unik kombination der skaber en sensuel og forførende duft.

Hvad gør denne parfume særlig i forhold til andre Jean Paul Gaultier dufte?

Scandal Le Parfum Her EDP er den mest intense version i Scandal-serien med højere koncentration og dybere, mere varige duftnoter end standardversionen.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum Eau de Parfum Intense For He

PriceData har fulgt prisen på Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum Eau de Parfum Intense For He i 183 dage. Laveste pris i perioden er 370 kr (registreret d. 26. maj 2026), højeste er 469 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 411 kr.

Den nuværende pris på 376 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum Eau de Parfum Intense For He. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum Eau de Parfum Intense For He de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026376 kr6 kr (2%)
29. maj 2026370 kr6 kr (2%)
27. maj 2026376 kr6 kr (2%)
26. maj 2026370 kr21 kr (5%)
13. maj 2026391 kr78 kr (17%)
9. apr. 2026469 kr52 kr (12%)
8. apr. 2026417 kr23 kr (6%)
25. mar. 2026394 kr15 kr (4%)
21. mar. 2026379 kr51,68 kr (12%)
20. mar. 2026430,68 kr51,68 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret