Gå til hovedindhold

JEAN PAUL GAULTIER Scandal Le Parfum Him Eau de Parfum - 100 ml

Jean Paul GaultierParfume og eau de cologneIntens træagtig duftSelvsikkerhed og sensualitetEAN: 8435415065191

Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme Le Parfum - kraftfuld Eau de Parfum med træagtige noter. Perfekt til mænd der ønsker en intens og skandaløs duft. Læs mere

Pris fra 682 krtil 1.095 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 413 kr (38% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 629,93 kr 4. mar.

Sammenlign priser på JEAN PAUL GAULTIER Scandal Le Parfum Him Eau de Parfum - 100 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 682 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum For Him 100 ml
-30%682 kr
Før 975 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme Le Parfum 100 ml
750 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum Him Eau De Parfum (100 ml)
-30%763 kr
Før 1.095 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
JEAN PAUL GAULTIER Scandal Le Parfum Him Eau de Parfum - 100 ml
893 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Jean Paul Gaultier - Scandal Pour Homme - 100 ml - Edp
-18%895 kr
Før 1.090 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme Le Parfum 100 ml
1.095 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JEAN PAUL GAULTIER Scandal Le Parfum Him Eau de Parfum - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JEAN PAUL GAULTIER Scandal Le Parfum Him Eau de Parfum - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK682 kr682 krKøb
2Lyko DK750 kr750 krKøb
3Bangerhead DK763 kr763 krKøb
4NordicFeel DK893 kr893 krKøb
5BilligParfume.dk895 kr895 krKøb
6EauDeParfum.dk1.095 kr1.095 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme Le Parfum

Jean Paul Gaultier

Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme Le Parfum - kraftfuld Eau de Parfum med træagtige noter. Perfekt til mænd der ønsker en intens og skandaløs duft.

• herreparfume
• jean paul gaultier parfume
• scandal duft
• edp mænd
• træagtig duft
• tonkabønne parfume
• geranium duft
• sandeltræ
• intens parfume
• Selvsikkerhed og sensualitet
• Intens træagtig duft

Beskrivelse

Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme Le Parfum er en intens og forførende Eau de Parfum skabt til den moderne mand. Denne kraftfulde herreduft åbner med sød geranium, efterfulgt af hårdtslående tonkabønner og afslutter med sensuelt sandeltræ. Den træagtige og vanedannende duft kommer i en spektakulær genopfyldelig flaske med guldkrone og sortlakeret glas. Perfekt til mænd der ønsker at udstråle selvsikkerhed, sensualitet og skandaløs magnetisme både til hverdag og særlige lejligheder.

Specifikationer

type:Eau de Parfum Intense
volumen:100 ml
lanceret:2022
topnoter:Geranium
basenoter:Sandeltræ
anvendelse:Påfør på pulspunkter
flasketype:Genopfyldelig flakon
holdbarhed:6-8 timer
målgruppe:Mænd
duftfamilie:Træagtig, Aromatisk
hjertenoter:Tonkabønner
koncentration:12-20% duftkoncentrat

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Er flasken genopfyldelig?

Ja, Scandal Pour Homme Le Parfum kommer i en genopfyldelig flaske, så du kan købe refills og bevare den smukke flakon med guldkrone.

Hvilke duftnoter indeholder parfumen?

Parfumen har topnoter af geranium, hjertenoter af tonkabønner og basenoter af sandeltræ - en træagtig og intens kombination.

Hvor længe holder duften på huden?

Som Eau de Parfum Intense med 12-20% duftkoncentrat holder den typisk 6-8 timer og giver et markant duftspor hele dagen.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for JEAN PAUL GAULTIER Scandal Le Parfum Him Eau de Parfum - 100 ml

PriceData har fulgt prisen på JEAN PAUL GAULTIER Scandal Le Parfum Him Eau de Parfum - 100 ml i 175 dage. Laveste pris i perioden er 619,77 kr (registreret d. 25. februar 2026), højeste er 747 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 673 kr.

Den nuværende pris på 682 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for JEAN PAUL GAULTIER Scandal Le Parfum Him Eau de Parfum - 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for JEAN PAUL GAULTIER Scandal Le Parfum Him Eau de Parfum - 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026682 kr14 kr (2%)
12. maj 2026668 kr1 kr (0%)
9. maj 2026667 kr3 kr (0%)
25. apr. 2026664 kr1 kr (0%)
20. apr. 2026665 kr2 kr (0%)
14. apr. 2026663 kr3 kr (0%)
3. apr. 2026660 kr1 kr (0%)
31. mar. 2026661 kr1 kr (0%)
22. mar. 2026660 kr2 kr (0%)
14. mar. 2026662 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret