Gå til hovedindhold

Jean Paul Gaultier Scandal Her Intense Eau De Parfum Intense 50 ml

Pris fra 596 krtil 945 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 349 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 558,25 kr 3. mar.

Sammenlign priser på Jean Paul Gaultier Scandal Her Intense Eau De Parfum Intense 50 ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 596 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jean Paul Gaultier Scandal Intense EDP - 50 ml
596 kr
Til butik
Jean Paul Gaultier Scandal Intense EDP - 50 ml billede

Produktinformation

Scandal Intense fra Jean Paul Gaultier er en orientalsk-blomstret duft til kvinder. Den blev lanceret i 2025 og markerer en ny tilføjelse til Scandal-serien. Bag duften står parfumørerne Daphné Bugey, Fabrice Pellegrin og Nicolas Bonneville. Duften åbner med ylang-ylang, efterfulgt af en varm kerne af vanilje, mens kardemomme runder af med en krydret bund.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 8435415102698
EAN: 8435415102698
Varenr.: 3366495
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Jean Paul Gaultier Scandal Intense Edp Spay 50 ml
626 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Jean Paul Gaultier Scandal Intense Her Eau De Parfum 50ml
-30%661 kr
Før 945 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Jean Paul Gaultier Scandal Intense Her Eau De Parfum 50ml billede

Produktinformation

Scandal Intense Her Eau De Parfum er en kraftfuld og sensuel parfume fra Jean Paul Gaultier, skabt til hende, der tør være skandaløs. Denne florale, krydrede og amberagtige duft kombinerer vanilje og kardemomme med ylang-ylang for en eksplosiv, feminin sensualitet.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume
Artikel nr.: 0065214932
EAN: 8435415102698
Varenr.: 3325326
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Scandal Intense Her EdP (50 ml)
-30%664 kr
Før 945 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
JEAN PAUL GAULTIER Scandal Intense Her Eau de Parfum - 50 ml
722 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Jean Paul Gaultier Scandal Her Intense Eau De Parfum Intense 50 ml
945 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Jean Paul Gaultier Scandal Intense Her Eau de Parfum 50 ml
945 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jean Paul Gaultier Scandal Her Intense Eau De Parfum Intense 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jean Paul Gaultier Scandal Her Intense Eau De Parfum Intense 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK596 kr635 krKøb
2Teknikproffset DK626 kr675 krKøb
3Cocopanda DK661 kr661 krKøb
4Bangerhead DK664 kr664 krKøb
5NordicFeel DK722 kr722 krKøb
6EauDeParfum.dk945 kr945 krKøb
7Lyko DK945 kr945 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jean Paul Gaultier Scandal Her Intense Eau De Parfum Intense 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Jean Paul Gaultier Scandal Her Intense Eau De Parfum Intense 50 ml i 175 dage. Laveste pris i perioden er 558,25 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 657 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 617 kr.

Den nuværende pris på 596 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Jean Paul Gaultier Scandal Her Intense Eau De Parfum Intense 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Jean Paul Gaultier Scandal Her Intense Eau De Parfum Intense 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026596 kr10 kr (2%)
1. maj 2026606 kr24 kr (4%)
30. apr. 2026582 kr24 kr (4%)
26. apr. 2026606 kr11 kr (2%)
23. apr. 2026617 kr
22. apr. 2026616,66 kr7,09 kr (1%)
21. apr. 2026609,57 kr7,09 kr (1%)
20. apr. 2026616,66 kr7,09 kr (1%)
18. apr. 2026609,57 kr7,09 kr (1%)
17. apr. 2026616,66 kr7,09 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret