Gå til hovedindhold

Jean Paul Gaultier Scandal Her Intense Eau De Parfum Intense 30 ml

Pris fra 411 krtil 660 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 249 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 398,28 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Jean Paul Gaultier Scandal Her Intense Eau De Parfum Intense 30 ml og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 411 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jean Paul Gaultier Scandal Intense EDP - 30 ml
411 kr
Til butik
Jean Paul Gaultier Scandal Intense EDP - 30 ml billede

Produktinformation

Scandal Intense fra Jean Paul Gaultier er en orientalsk-blomstret duft til kvinder. Den blev lanceret i 2025 og markerer en ny tilføjelse til Scandal-serien. Bag duften står parfumørerne Daphné Bugey, Fabrice Pellegrin og Nicolas Bonneville. Duften åbner med ylang-ylang, efterfulgt af en varm kerne af vanilje, mens kardemomme runder af med en krydret bund.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 8435415102681
EAN: 8435415102681
Varenr.: 3366494
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Jean Paul Gaultier Scandal Intense Edp Spray 30 ml
434 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
JEAN PAUL GAULTIER Scandal Intense Her Eau de Parfum - 30 ml
476 kr
Til butik
JEAN PAUL GAULTIER Scandal Intense Her Eau de Parfum - 30 ml billede

Produktinformation

En intensiv og sensuel rejse med Jean Paul Gaultier Scandal Intense Jean Paul Gaultier Scandal Intense Her Eau de Parfum er en elegant sensuel duft, der tager dig med på en uforglemmelig rejse uden returbillet. Denne lyxige womens perfume, udviklet af mesterparfumørerne Daphné Bugey, Fabrice Pellegrin og Nicolas Bonneville, legemliggør rebellisk femininitet og grænseløs nydelse. Den krydrede, florale og amberagtige duftprofil med vanilje, kardemomme og ylang-ylang skaber en vanedannende og provokerende sanselig oplevelse. Den ikoniske lilla flaske med sine gyldne detaljer bliver et kunstværk, der fanger blikkene og symboliserer den dekadente elegance inden for denne eksklusive parfumeserie. Hvert spray afslører en eksplosiv og extravagant sensualitet, der provokerer sanserne til det uanstændige - en sand skandale for alle sanser. Fordelene ved Jean Paul Gaultier Scandal Intense Her Intensiv og langvarig Eau de Parfum med høj koncentration af duftolie Unik kombination af krydrede, florale og amberagtige noter for maksimal sensualitet Ikonisk lilla flaske med gyldne detaljer, der bliver et elegant designobjekt Udviklet af tre mesterparfumører for en kompleks og elegant duftoplevelse Sådan får du det meste ud af din Scandal Intense Der skal kun lidt Scandal Intense til for at holde alle passagerer på Scandal Express vågne - et spray på halsen, et til på håndleddene for en provokerende duftoplevelse. Lad dig forføre af denne rebelliske og elegant sensuelle duft, der definerer moderne femininitet. Opdag Jean Paul Gaultier Scandal Intense Her i dag.

Produktspecifikationer

Kategori: Dameparfume
Størrelse: 30 ml
Artikel nr.: 192287
EAN: 8435415102681
Varenr.: 192287
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Scandal Intense Her EdP (30 ml)
-26%491 kr
Før 660 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Jean Paul Gaultier Scandal Intense Her Eau De Parfum 30ml
-25%491 kr
Før 655 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Jean Paul Gaultier Scandal Intense Her EDP 30 ml
-25%495 kr
Før 660 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Jean Paul Gaultier Scandal Her Intense Eau De Parfum Intense 30 ml
660 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Jean Paul Gaultier Scandal Intense Her Eau de Parfum 30 ml
660 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jean Paul Gaultier Scandal Her Intense Eau De Parfum Intense 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jean Paul Gaultier Scandal Her Intense Eau De Parfum Intense 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK411 kr450 krKøb
2Teknikproffset DK434 kr483 krKøb
3NordicFeel DK476 kr476 krKøb
4Bangerhead DK491 kr491 krKøb
5Cocopanda DK491 kr491 krKøb
6NiceHair.dk495 kr495 krKøb
7EauDeParfum.dk660 kr660 krKøb
8Lyko DK660 kr660 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jean Paul Gaultier Scandal Her Intense Eau De Parfum Intense 30 ml

PriceData har fulgt prisen på Jean Paul Gaultier Scandal Her Intense Eau De Parfum Intense 30 ml i 175 dage. Laveste pris i perioden er 393 kr (registreret d. 20. februar 2026), højeste er 437 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 417 kr.

Den nuværende pris på 411 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Jean Paul Gaultier Scandal Her Intense Eau De Parfum Intense 30 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Jean Paul Gaultier Scandal Her Intense Eau De Parfum Intense 30 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026411 kr23 kr (5%)
14. maj 2026434 kr20 kr (5%)
12. maj 2026414 kr20 kr (5%)
6. maj 2026434 kr23 kr (6%)
4. maj 2026411 kr11 kr (3%)
9. apr. 2026422 kr1 kr (0%)
24. mar. 2026421 kr13,96 kr (3%)
20. mar. 2026407,04 kr13,96 kr (3%)
19. mar. 2026421 kr13,96 kr (3%)
16. mar. 2026407,04 kr13,96 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret