Gå til hovedindhold

JCH 1" x 3/4" x 50 mm. Type 2086 rødgods målerforskruning

JCHEludstyrEAN: 5710440146460
Pris fra 208,78 krtil 225 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 16,22 kr (7% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 194,44 kr 7. maj

Sammenlign priser på JCH 1" x 3/4" x 50 mm. Type 2086 rødgods målerforskruning og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 208.78 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
JCH 1" x 3/4" x 50 mm. Type 2086 rødgods målerforskruning
208,78 kr
Til butik
JCH 1" x 3/4" x 50 mm. Type 2086 rødgods målerforskruning billede

Produktinformation

JCH 1" x 3/4" x 50 mm. Type 2086 rødgods målerforskruning

Produktspecifikationer

EAN: 5710440146460
Varenr.: 15843845243215
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
JCH 1 x 3/4 x 50 mm. Type 2096 rødgods målerforskruning
217 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
JCH Jch målerforskruning 2086 1 x 34 x 50 mm rødgods
217 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
JCH rødgods 50 mm målerforskruning til vandmåler 1"x3/4"
219 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
JCH rødgods 50 mm målerforskruning til vandmåler 1"x3/4"
219 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
JCH rødgods 50 mm målerforskruning til vandmåler 1"x3/4"
225 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JCH 1" x 3/4" x 50 mm. Type 2086 rødgods målerforskruning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JCH 1" x 3/4" x 50 mm. Type 2086 rødgods målerforskruning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN208,78 kr208,78 krKøb
2CS MEGASTORE DK217 kr256 krKøb
3Proshop DK217 kr256 krKøb
4CompletVVS219 kr219 krKøb
5LavprisVVS219 kr219 krKøb
6BilligVVS DK225 kr225 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for JCH 1" x 3/4" x 50 mm. Type 2086 rødgods målerforskruning

PriceData har fulgt prisen på JCH 1" x 3/4" x 50 mm. Type 2086 rødgods målerforskruning i 165 dage. Laveste pris i perioden er 191 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 217 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 201 kr.

Den nuværende pris på 208,78 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for JCH 1" x 3/4" x 50 mm. Type 2086 rødgods målerforskruning. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for JCH 1" x 3/4" x 50 mm. Type 2086 rødgods målerforskruning de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026208,78 kr8,22 kr (4%)
23. maj 2026217 kr8,22 kr (4%)
14. maj 2026208,78 kr5,78 kr (3%)
9. maj 2026203 kr8,56 kr (4%)
7. maj 2026194,44 kr8,56 kr (4%)
6. maj 2026203 kr8,56 kr (4%)
23. apr. 2026194,44 kr8,56 kr (4%)
22. apr. 2026203 kr8,56 kr (4%)
19. apr. 2026194,44 kr8,56 kr (4%)
18. apr. 2026203 kr8,56 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret