Gå til hovedindhold

JBL Flip 7 - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - 35 Watt - 2-vejs - hold

JBLElektronikEAN: 1200130019340
Pris fra 859 krtil 1.029 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 170 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 799 kr 24. mar.

Sammenlign priser på JBL Flip 7 - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - 35 Watt - 2-vejs - hold og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 859 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
JBL Flip 7 - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - 35 Watt - 2-vejs - hold
859 kr
Til butik
JBL Flip 7 - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - 35 Watt - 2-vejs - hold billede

Produktspecifikationer

Mærke: JBL
Kategori: Bærbar højtalere
Farve: 2
Artikel nr.: JBLFLIP7SQUAD
EAN: 1200130019340
Varenr.: 24240230
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
JBL Flip 7 Højttaler Grøn
860 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bluetooth-højttaler JBL Flip 7 - kaki (IP67)
-11%929 kr
Før 1.049 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bluetooth-højttaler JBL Flip 7 - kaki (IP67) billede

Produktinformation

JBL Flip 7. Højttaler, type: 2-vejs, Diskant diameter: 1,52 cm (0.6"), Diskant diameter: 1,6 cm. Woofer RMS-effekt: 25 W, Tweeter RMS-effekt: 10 W, Frekvensområde: 60 - 20000 Hz. Forbindelsesteknologi: Trådløs, Bluetooth-profiler: A2DP, AVRCP, USB-stik type: USB Type-C. Produktfarve: Kaki, Produktdesign: Cylinder, Volumenkontrol: Knapper. Anbefalet brug: UniverselHøjttalereAntal bashøjttalerdrev: 1Antal drivere til diskant: 1Antal højttalere: 1Bashøjttaler: JaDiskant diameter: 1,6 cmDiskanthøjttaler: JaHøjttaler, type: 2-vejsLydFrekvensområde: 60 - 20000 HzSignal/støjforhold: 80 dBTweeter RMS-effekt: 10 WWoofer RMS-effekt: 25 WPorte & GrænsefladerBluetooth: JaBluetooth-profiler: A2DP, AVRCPBluetooth-version: 5.4Forbindelsesteknologi: TrådløsUSB-stik type: USB Type-CWi-Fi: IngenDesignBeskyttelsesfunktioner: VandtætKode for international beskyttelse (IP): IP67Produktdesign: CylinderProduktfarve: KakiVolumenkontrol: KnapperPræstationAnbefalet brug: UniverselFM radio: IngenIndbygget kortlæser: IngenIndbygget mikrofon: Ingen

Produktspecifikationer

Mærke: JBL
Kategori: Bluetooth-højtalere
Vægt: 0.8g
EAN: 1200130019340
Varenr.: 1815220
Gå til Salgsbutikken.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
JBL FLIP 7 ( /Squad)
948 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bluetooth-højttaler JBL Flip 7 - kaki (IP67)
-11%949 kr
Før 1.069 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
JBL Flip 7 Højttaler Grøn
1.029 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JBL Flip 7 - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - 35 Watt - 2-vejs - hold koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JBL Flip 7 - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - 35 Watt - 2-vejs - hold koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK859 kr898 krKøb
2CompuMail DK860 kr860 krKøb
3Boligcenter DK929 kr929 krKøb
4Salgsbutikken.dk948 kr948 krKøb
5Vivas DK949 kr1.018 krKøb
6Ultrashop1.029 kr1.029 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for JBL Flip 7 - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - 35 Watt - 2-vejs - hold

PriceData har fulgt prisen på JBL Flip 7 - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - 35 Watt - 2-vejs - hold i 149 dage. Laveste pris i perioden er 799 kr (registreret d. 24. marts 2026), højeste er 951 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 838 kr.

Den nuværende pris på 859 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 51 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for JBL Flip 7 - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - 35 Watt - 2-vejs - hold. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for JBL Flip 7 - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - 35 Watt - 2-vejs - hold de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026859 kr7 kr (1%)
1. jun. 2026866 kr46 kr (5%)
22. maj 2026912 kr1 kr (0%)
21. maj 2026913 kr27 kr (3%)
15. maj 2026940 kr100 kr (12%)
14. maj 2026840 kr10 kr (1%)
13. maj 2026830 kr9 kr (1%)
12. maj 2026821 kr7 kr (1%)
11. maj 2026828 kr10 kr (1%)
10. maj 2026818 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret