Gå til hovedindhold

Kema ITW KemLock CE-96 Sekundlim 3g anvendes til plast, gummi metal, keramik, træ, læder, stof

KemaSmøremidlerEAN: 5709894650135
Pris fra 51,66 krtil 83,75 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 32,09 kr (38% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 45 kr 5. apr.

Sammenlign priser på ITW KemLock CE-96 Sekundlim 3g anvendes til plast, gummi metal, keramik, træ, læder, stof og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 51.66 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Kemlock cyanoacrylat-lim CE-96 3ml
-29%51,66 kr
Før 72,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kemlock cyanoacrylat-lim CE-96 3ml billede

Produktinformation

Dette produkt repræsenterer en avanceret form for hurtigtørrende lim, der er perfekt til nøjagtige limningsopgaver, hvor præcision og holdbarhed er nødvendig. Basen for denne lim er ethylcyanoacrylat, en kraftfuld kemisk sammensætning, som sikrer en enkel...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kema
Kategori: Smøremidler
EAN: 5709894650135
Varenr.: 465353
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ITW KemLock CE-96 Sekundlim 3g anvendes til plast, gummi metal, keramik, træ, læder, stof
67 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Lim CE-96, 3 gram, sekundlim, klar
68 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Lim ce-96 3gr sekundlim
83,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ITW KemLock CE-96 Sekundlim 3g anvendes til plast, gummi metal, keramik, træ, læder, stof koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ITW KemLock CE-96 Sekundlim 3g anvendes til plast, gummi metal, keramik, træ, læder, stof koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk51,66 kr51,66 krKøb
2CS MEGASTORE DK67 kr106 krKøb
3WATTOO.DK68 kr68 krKøb
4MaintainIt83,75 kr83,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ITW KemLock CE-96 Sekundlim 3g anvendes til plast, gummi metal, keramik, træ, læder, stof

PriceData har fulgt prisen på ITW KemLock CE-96 Sekundlim 3g anvendes til plast, gummi metal, keramik, træ, læder, stof i 152 dage. Laveste pris i perioden er 45 kr (registreret d. 5. april 2026), højeste er 67 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 53 kr.

Den nuværende pris på 51,66 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for ITW KemLock CE-96 Sekundlim 3g anvendes til plast, gummi metal, keramik, træ, læder, stof. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for ITW KemLock CE-96 Sekundlim 3g anvendes til plast, gummi metal, keramik, træ, læder, stof de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202651,66 kr15,34 kr (23%)
30. maj 202667 kr15,34 kr (30%)
23. maj 202651,66 kr4,34 kr (8%)
22. maj 202656 kr4,34 kr (8%)
15. maj 202651,66 kr4,34 kr (8%)
14. maj 202656 kr4,34 kr (8%)
2. maj 202651,66 kr4,34 kr (8%)
1. maj 202656 kr4,34 kr (8%)
18. apr. 202651,66 kr4,34 kr (8%)
17. apr. 202656 kr4,34 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret