Gå til hovedindhold

Itw Kemlock cyanoacrylat-lim CE-06 20ml

ItwSmøremidlerEAN: 5709894650029
Pris fra 195,57 krtil 312,5 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 116,93 kr (37% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kemlock cyanoacrylat-lim CE-06 20ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 195.57 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Kemlock cyanoacrylat-lim CE-06 20ml
-29%195,57 kr
Før 275 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kemlock cyanoacrylat-lim CE-06 20ml billede

Produktinformation

Dette produkt er en avanceret superlim, som er perfekt egnet til nøjagtige limningsopgaver. Formuleret på basis af ethylcyanoacrylat, tilbyder denne enkelte komponent lim en hurtig hærdningsproces, der er ideel til sammenføjning af en bred vifte af materi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kema
Kategori: Smøremidler
EAN: 5709894650029
Varenr.: 465352
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Cyanoacrylat lim kema CE-06 20ML
213 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LIM CE-06 20ML SEKUNDLIM
286,38 kr
Til butik
LIM CE-06 20ML SEKUNDLIM billede

Produktinformation

Kemlock CE-06 20ML sekundlim. Klar universal cyanoacryalat til elastomerer (fast gummi og/eller skumgummi), specielt god til SBR, NBR og EPDM. Giver virkelig god modstand mod termiske og klimatiske forandringer. Kan også med fordel anvendes på metal. Visk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ITW
EAN: 5709894650029
Varenr.: 15842278080847
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Lim Ce-06 20Ml Sekundlim
304,55 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Lim ce-06 20ml sekundlim
312,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kemlock cyanoacrylat-lim CE-06 20ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kemlock cyanoacrylat-lim CE-06 20ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk195,57 kr195,57 krKøb
2CS MEGASTORE DK213 kr252 krKøb
3EL-GROSSISTEN286,38 kr286,38 krKøb
4Billigelogvvs.dk304,55 kr304,55 krKøb
5MaintainIt312,5 kr312,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kemlock cyanoacrylat-lim CE-06 20ml

PriceData har fulgt prisen på Kemlock cyanoacrylat-lim CE-06 20ml i 178 dage. Laveste pris i perioden er 184,8 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 222 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 201 kr.

Den nuværende pris på 195,57 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Kemlock cyanoacrylat-lim CE-06 20ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Kemlock cyanoacrylat-lim CE-06 20ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026195,57 kr18,43 kr (9%)
30. maj 2026214 kr18,43 kr (9%)
23. maj 2026195,57 kr22,43 kr (10%)
22. maj 2026218 kr22,43 kr (11%)
15. maj 2026195,57 kr26,43 kr (12%)
14. maj 2026222 kr26,43 kr (14%)
2. maj 2026195,57 kr1,43 kr (1%)
1. maj 2026197 kr1,43 kr (1%)
18. apr. 2026195,57 kr
17. apr. 2026196 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret