Gå til hovedindhold

Issey Miyake L'eau D'issey Wood & Wood Eau De Parfum Intense 50 ml

Pris fra 344,95 krtil 660 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 315,05 kr (48% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 339 kr 28. apr.

Sammenlign priser på Issey Miyake L'eau D'issey Wood & Wood Eau De Parfum Intense 50 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 344.95 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Issey Miyake - L'Eau D'Issey Pour Homme Wood & Wood - 50 ml - Edp
-48%344,95 kr
Før 660 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Issey Miyake - L'Eau D'Issey Pour Homme Wood & Wood - 50 ml - Edp billede

Produktinformation

Issey Miyake L'Eau D'Issey Pour Homme Wood & Wood 50 ml Edp

Produktspecifikationer

Mærke: issey miyake
Kategori: Mænd - Herredufte
Farve: Lyserød (Pink)
Størrelse: 50 ml (1,7 oz)
EAN: 3423478509757
Varenr.: 3423478509757
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Issey Miyake L'Eau D'Issey Pour Homme Wood & Wood Eau de Parfum I
469 kr
Til butik
Issey Miyake L'Eau D'Issey Pour Homme Wood & Wood Eau de Parfum I billede

Produktinformation

Intens och träig: kraften och råheten hos trä. Intrigant, kraftfull och poetisk, naturen fortsätter att överraska. Omslut dig i de djupa skogarna och kryddorna med L'Eau d'Issey pour Homme Wood&Wood Eau de Parfum. Känn på huden den dubbla koncentrationen av cederträ och sandelträ motverkad av den friska tonen av grapefrukt. Väck dina sinnen med en träig citrusdoft som verkligen påminner om en promenad i skogen. Upplev kraften och maskuliniteten hos ett intensivt spår med en intrigerande närvaro. Njut av den subtila konstens design: L'Eau d'Issey Pour Homme blir brun med en lätt färgad flaska, som en skogsmist, och en kontrastrik ytterförpackning. Korken är av grovt trä, en hyllning till detta naturliga element och en ekko till doftens ingredienser. Issey Miyake L'Eau D'Issey Pour Homme Wood & Wood Eau de Parfum I...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Issey Miyake
Kategori: Eau de Parfum
Størrelse: 50.000000000
Artikel nr.: 48296
EAN: 3423478509757
Varenr.: 1153-131-0050
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Issey Miyake Wood & Wood Intense Eau de Parfum - 50 ml
485 kr
Til butik
Issey Miyake Wood & Wood Intense Eau de Parfum - 50 ml billede

Produktinformation

En duft med naturlig styrkeWood & Wood Intense leverer en maskulin duft med dybde og karakter. Skabt til manden, der ønsker en parfume med distinkt personlighed og holdbarhed gennem dagen. Kombinationen af friske citrusnoter og varm træ skaber en balance mellem energi og ro.Duften åbner med kardemomme og grapefrugt, udvikler sig gennem ceder og sandeltræ, og afsluttes med vetiver og patchouli. Resultatet er en sammensætning, der fungerer både til hverdagen og særlige anledninger.FordeleLangtidsholdbar duft med maskulin karakterFriske topnoter balanceret med varme basisnoterPasser til både daglig brug og aftenbrugTydelig duftprofil uden at være overvældende50 ml format, praktisk til rejse og daglig brugAnvendelseSpray på pulspunkter: håndled, hals og bryst. Påfør på ren hud for bedst holdbarhed. 1-2 spray er tilstrækkeligt.En duft der holder, hvad den lover. Prøv den i dag.

Produktspecifikationer

Mærke: Issey Miyake
Kategori: Herreparfume
Størrelse: 50 ml
Artikel nr.: 93559
EAN: 3423478509757
Varenr.: 93559
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Issey Miyake L'Eau D'Issey Pour Homme Wood & Wood EDP 50 ml
-25%502,5 kr
Før 670 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Issey Miyake L'eau D'issey Wood & Wood Eau De Parfum Intense 50 ml
660 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Issey Miyake L'eau D'issey Wood & Wood Eau De Parfum Intense 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Issey Miyake L'eau D'issey Wood & Wood Eau De Parfum Intense 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligParfume.dk344,95 kr344,95 krKøb
2Lyko DK469 kr469 krKøb
3NordicFeel DK485 kr485 krKøb
4NiceHair.dk502,5 kr502,5 krKøb
5EauDeParfum.dk660 kr660 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Issey Miyake L'eau D'issey Wood & Wood Eau De Parfum Intense 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Issey Miyake L'eau D'issey Wood & Wood Eau De Parfum Intense 50 ml i 176 dage. Laveste pris i perioden er 279,25 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 495 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 345 kr.

Den nuværende pris på 344,95 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Issey Miyake L'eau D'issey Wood & Wood Eau De Parfum Intense 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Issey Miyake L'eau D'issey Wood & Wood Eau De Parfum Intense 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026344,95 kr
20. maj 2026344 kr
2. maj 2026344,95 kr5,95 kr (2%)
28. apr. 2026339 kr5,95 kr (2%)
20. apr. 2026344,95 kr24,05 kr (7%)
19. apr. 2026369 kr24,05 kr (7%)
16. apr. 2026344,95 kr
14. apr. 2026345 kr24 kr (7%)
9. apr. 2026369 kr53 kr (13%)
8. apr. 2026422 kr77 kr (22%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret