Gå til hovedindhold

Issey Miyake L'eau D'issey Eau & Magnolia Eau De Toillette Intense 50 ml

Pris fra 340 krtil 537 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 197 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 309 kr 12. mar.

Sammenlign priser på Issey Miyake L'eau D'issey Eau & Magnolia Eau De Toillette Intense 50 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 340 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Issey Miyake L'Eau D'Issey Magnolia Intense Edt Sp
340 kr
Til butik
Issey Miyake L'Eau D'Issey Magnolia Intense Edt Sp billede

Produktinformation

Issey Miyake L'Eau d'Issey Eau&Magnolia EDT Intense 50ml 30 år efter at Issey Miyake lancerede succesen L'Eau d'Issey, lancerer han nu L'Eau d'Issey Eau&Magnolia. Inspireret af vand, der møder rå natur, har Issey Miyake skabt en delikat og floral duft, hvor vandelementet møder fløjlsagtige blade af magnolia, og sammen skaber de en sensation af en duft. Duftnoter, ,Bargamott og aqua, magnolia, sandeltræ. Parfumen er 100 % vegansk og bæredygtigt produceret.

Produktspecifikationer

Mærke: Issey Miyake
Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 3423222048013
EAN: 3423222048013
Varenr.: 3255449
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Issey Miyake - L'Eau D'Issey Eau & Magnolia - 50 ml - Edt
-56%348,95 kr
Før 790 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Issey Miyake L'eau D'issey Eau & Magnolia Eau De Toillette Intense 50 ml
399 kr
Til butik
Issey Miyake L'eau D'issey Eau & Magnolia Eau De Toillette Intense 50 ml billede

Produktinformation

L'Eau d'Issey Eau & Magnolia er en strålende og delikat duft. Den fløjlsbløde blødhed af et magnoliablad forstærket af friskheden af vand til en lysende infusion sprængfyldt med blomsternoter. Det hele startede med vand, kilden til liv og uend

Produktspecifikationer

Mærke: Issey Miyake
Kategori: Skønhed & Pleje
EAN: 3423222048013
Varenr.: shopify_DK_15198822629724_55399810728284
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Issey Miyake L'Eau D'Issey Eau & Magnolia EDT, 50 ml.
-46%423 kr
Før 790 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Issey Miyake L’Eau d’Issey Eau&Magnolia Eau De Toilette Intense 5
-15%537 kr
Før 632 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Issey Miyake L'eau D'issey Eau & Magnolia Eau De Toillette Intense 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Issey Miyake L'eau D'issey Eau & Magnolia Eau De Toillette Intense 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK340 kr379 krKøb
2BilligParfume.dk348,95 kr348,95 krKøb
3EauDeParfum.dk399 kr399 krKøb
4Brandshop423 kr423 krKøb
5Cocopanda DK537 kr537 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Issey Miyake L'eau D'issey Eau & Magnolia Eau De Toillette Intense 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Issey Miyake L'eau D'issey Eau & Magnolia Eau De Toillette Intense 50 ml i 176 dage. Laveste pris i perioden er 308 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 336 kr.

Den nuværende pris på 340 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Issey Miyake L'eau D'issey Eau & Magnolia Eau De Toillette Intense 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Issey Miyake L'eau D'issey Eau & Magnolia Eau De Toillette Intense 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026340 kr8,95 kr (3%)
24. maj 2026348,95 kr50,05 kr (13%)
23. maj 2026399 kr59 kr (17%)
8. maj 2026340 kr8,95 kr (3%)
20. apr. 2026348,95 kr46,05 kr (12%)
19. apr. 2026395 kr46,05 kr (13%)
16. apr. 2026348,95 kr30,05 kr (8%)
11. apr. 2026379 kr44 kr (13%)
21. mar. 2026335 kr26 kr (8%)
12. mar. 2026309 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret