Gå til hovedindhold

Issey Miyake - L'eau d'issey Eau de Parfum Genopfyldelig - 25 ml

Pris fra 298,95 krtil 413 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 114,05 kr (28% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 240 kr 19. apr.

Sammenlign priser på Issey Miyake - L'eau d'issey Eau de Parfum Genopfyldelig - 25 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 298.95 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Issey Miyake - L'eau d'issey Eau de Parfum Genopfyldelig - 25 ml
-46%298,95 kr
Før 550 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Issey Miyake - L'eau d'issey Eau de Parfum Genopfyldelig - 25 ml billede

Produktinformation

Issey Miyake L'eau d'issey Femme Eau de Parfum 25 ml Refillable

Produktspecifikationer

Mærke: issey miyake
Kategori: Parfume til kvinder
EAN: 3423470480993
Varenr.: 3423470480993
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Issey Miyake L'Eau d'Issey Eau de Parfum - 25 ml
377 kr
Til butik
Issey Miyake L'Eau d'Issey Eau de Parfum - 25 ml billede

Produktinformation

En ikonisk duft som forener øst og vestIssey Miyake L'Eau d'Issey Eau de Parfum er en tidløs klassiker, der legemliggør mødepladsen mellem to kulturer gennem sin elegant komponerede blomstrede duft. Denne friske dameparfume bygger på den poetiske vision om en vanddråbe på kvindens hud, hvor lotus fra øst møder rose fra vest i en harmonisk symfoni. Den blomstrede duft udvikler sig gennem lag af fresia, lotus og lilje, mens hjertet afslører ædle roser og osmanthus. Basen er grundlagt i avancerede træarter som cedertræ og sandeltræ, kompletteret af en subtil muskustone, der giver dybde og elegance. Denne Issey Miyake blomstrede duft repræsenterer en akvatisk friskhed, der er både moderne og tidløs, perfekt som en elegant dagsparfume til den bevidste kvinde.Hvad der gør denne ikoniske parfume unikSignaturkomposition, der forener østens lotus med vestens rose i perfekt harmoniAkvatisk friskhed inspireret af en vanddråbe på hudenElegant udvikling fra blomstrede topnoter til træagtige basenoterTidløst design i ikonisk konisk flaske, der spejler duftens rene æstetikOpdag kraften i denne legendariske duft, der fortsætter med at inspirere kvinder verden over. Lad Issey Miyake L'Eau d'Issey Eau de Parfum blive din signatur.

Produktspecifikationer

Mærke: Issey Miyake
Kategori: Dameparfume
Størrelse: 25 ml
Artikel nr.: 39929
EAN: 3423470480993
Varenr.: 39929
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Issey Miyake L'eau D'issey For Her EDP 25 ml
-25%412,5 kr
Før 550 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Issey Miyake L'eau D'issey For Her EDP 25 ml billede

Produktinformation

Issey Miyake L'eau D'issey For Her EDP er en vidunderlig blomstret og frugtig duft, der er perfekt til den muntre og friske kvinde. Noterne fra blandt andet rose, fresia og lotus er dem der forsigtigt åbner denne duft, og leder dig langsomt vide

Produktspecifikationer

Mærke: Issey Miyake
Kategori: Perfume & Cologne
EAN: 3423470480993
Varenr.: 79717
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Issey Miyake L'Eau D'Issey Eau de Parfum 25 ml
413 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Issey Miyake - L'eau d'issey Eau de Parfum Genopfyldelig - 25 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Issey Miyake - L'eau d'issey Eau de Parfum Genopfyldelig - 25 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligParfume.dk298,95 kr298,95 krKøb
2NordicFeel DK377 kr377 krKøb
3NiceHair.dk412,5 kr412,5 krKøb
4Lyko DK413 kr413 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Issey Miyake - L'eau d'issey Eau de Parfum Genopfyldelig - 25 ml

PriceData har fulgt prisen på Issey Miyake - L'eau d'issey Eau de Parfum Genopfyldelig - 25 ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 227 kr (registreret d. 16. februar 2026), højeste er 412,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 265 kr.

Den nuværende pris på 298,95 kr er 13% over normalprisen. Prisen er faldet 21% den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 62 prisændringer for Issey Miyake - L'eau d'issey Eau de Parfum Genopfyldelig - 25 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 62 prisændringer for Issey Miyake - L'eau d'issey Eau de Parfum Genopfyldelig - 25 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026298,95 kr78,05 kr (21%)
23. maj 2026377 kr78,05 kr (26%)
27. apr. 2026298,95 kr58,95 kr (25%)
19. apr. 2026240 kr5 kr (2%)
18. apr. 2026245 kr12 kr (5%)
16. apr. 2026257 kr2 kr (1%)
15. apr. 2026259 kr14 kr (6%)
13. apr. 2026245 kr14 kr (5%)
11. apr. 2026259 kr3 kr (1%)
10. apr. 2026256 kr13 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret