Gå til hovedindhold

Irwin pladesaks 102, grøn - højre og lige klip

IrwinDigitalkameraerEAN: 5706915043105
Pris fra 114 krtil 140 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 26 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 99 kr 9. maj

Sammenlign priser på Irwin pladesaks 102, grøn - højre og lige klip og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 114 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Irwin lige-og højrehånds pladesaks
114 kr
Til butik
Irwin lige-og højrehånds pladesaks billede

Produktinformation

Irwin pladesaks med udvekling til lige og højreklip.Saksen er en allround saks, og kan klippe i flere materialer som f.eks. metal, plast og rustfrit stål, med en maks pladetykkelse på op til 1,19mm.Pladesaksen bliver også kaldt for en højrehåndssaks, og e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Irwin
Kategori: Tænger & sakse
Farve: green
Størrelse: 250 mm
EAN: 5706915043105
Varenr.: 861730735
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
PLADESAKS HØJRE/LIGE KLIP 102
123,4 kr
Til butik
PLADESAKS HØJRE/LIGE KLIP 102 billede

Produktinformation

IRWIN pladesakse har præcisionsformede kæber, som sikrer længere levetid. De bløde, ergonomisk designede greb giver en perfekt balance mellem komfort og god håndtering. Model 101, venstre klip og lige klip (rød) Model 102, højre klip og lige klip (grøn) M...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SOLAR PLUS
EAN: 5706915043105
Varenr.: 15843617177935
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Pladesaks Højre/lige Klip 102
124 kr
Til butik
Pladesaks Højre/lige Klip 102 billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: 0822003447 - 886134075
EAN: 5706915043105
Varenr.: 1247557
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Irwin 102 pladesaks, lige- og højreklip
125 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Irwin 101 pladesaks, højre- og ligeklip
129 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Irwin pladesaks til højreklip
129 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Irwin pladesaks 102, grøn - højre og lige klip
138,75 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Pladesaks højre/lige klip 102
140 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Irwin pladesaks 102, grøn - højre og lige klip koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Irwin pladesaks 102, grøn - højre og lige klip koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj114 kr114 krKøb
2EL-GROSSISTEN123,4 kr123,4 krKøb
3Elvvs.dk124 kr124 krKøb
4BilligVVS DK125 kr125 krKøb
5CompletVVS129 kr129 krKøb
6LavprisVVS129 kr129 krKøb
7VVS.dk138,75 kr138,75 krKøb
8MaintainIt140 kr140 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Irwin pladesaks 102, grøn - højre og lige klip

PriceData har fulgt prisen på Irwin pladesaks 102, grøn - højre og lige klip i 182 dage. Laveste pris i perioden er 89 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 115 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 101 kr.

Den nuværende pris på 114 kr er 13% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Irwin pladesaks 102, grøn - højre og lige klip. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Irwin pladesaks 102, grøn - højre og lige klip de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026114 kr5 kr (5%)
26. maj 2026109 kr5 kr (4%)
24. maj 2026114 kr5 kr (5%)
22. maj 2026109 kr10 kr (10%)
9. maj 202699 kr10 kr (9%)
8. maj 2026109 kr10 kr (10%)
21. mar. 202699 kr10 kr (9%)
20. mar. 2026109 kr10 kr (10%)
23. feb. 202699 kr3 kr (3%)
15. feb. 202696 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret