Gå til hovedindhold

Irwin Sneglebor Blue Groove Ø20mm Lgd. 152mm 6X hastighed, 3 skær med sideskær

IrwinSnegleborEAN: 5706915066227
Pris fra 43,75 krtil 240 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 196,25 kr (82% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 37 kr 27. mar.

Sammenlign priser på Irwin Sneglebor Blue Groove Ø20mm Lgd. 152mm 6X hastighed, 3 skær med sideskær og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 43.75 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Træbor 20x165mm blue groove
43,75 kr
Til butik
Træbor 20x165mm blue groove billede

Produktinformation

Irwin træbor Blue Groove 6X er 6 gange hurtigere end almindelige fladbor. De har et unikt design med tre spiraler og tre skær, som giver ekstrem høj borehastighed og optimal fjernelse af spånerne.

Produktspecifikationer

Mærke: IRWIN
Kategori: bor
EAN: 5706915066227
Varenr.: 8697000729
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
TRÆBOR 20X165MM BLUE GROOVE
46,46 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Irwin - Blue Groove 6X fladbor - 1/4 160 x 20 mm
-9%50,08 kr
Før 55,31 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Irwin - Blue Groove 6X fladbor - 1/4 160 x 20 mm billede

Produktinformation

IRWIN ® - ”Hurtigboring i træâ€ med Blue Groove 6x Sneglebor Tredobbelt ”Tri-Flute” spiraldesign for optimal spånafgang Gevindspids med antræk giver høj borekomfort Skulderskær giver skarptskårne huller Konisk spiraldesign Hærdet i fuld læng

Produktspecifikationer

Mærke: Irwin
Kategori: HSS Bor
EAN: 5706915066227
Varenr.: 580311
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Irwin Sneglebor Blue Groove Ø20mm Lgd. 152mm 6X hastighed, 3 skær med sideskær
57,5 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
6 stk Irwin 6X Blue Groove sneglebor - Ø20x160mm
225 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
6 stk Irwin Blue Groove kort sneglebor Ø20x160mm
234 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
6 stk Irwin Blue Groove 6X sneglebor, Ø20x160 mm
240 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Irwin Sneglebor Blue Groove Ø20mm Lgd. 152mm 6X hastighed, 3 skær med sideskær koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Irwin Sneglebor Blue Groove Ø20mm Lgd. 152mm 6X hastighed, 3 skær med sideskær koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt43,75 kr43,75 krKøb
2EL-GROSSISTEN46,46 kr46,46 krKøb
3Globaltools.dk50,08 kr50,08 krKøb
4vvsfittings.dk57,5 kr57,5 krKøb
5LavprisVærktøj225 kr225 krKøb
6LavprisVVS234 kr234 krKøb
7BilligVVS DK240 kr240 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Irwin Sneglebor Blue Groove Ø20mm Lgd. 152mm 6X hastighed, 3 skær med sideskær

PriceData har fulgt prisen på Irwin Sneglebor Blue Groove Ø20mm Lgd. 152mm 6X hastighed, 3 skær med sideskær i 182 dage. Laveste pris i perioden er 34 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 57 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 42 kr.

Den nuværende pris på 43,75 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for Irwin Sneglebor Blue Groove Ø20mm Lgd. 152mm 6X hastighed, 3 skær med sideskær. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for Irwin Sneglebor Blue Groove Ø20mm Lgd. 152mm 6X hastighed, 3 skær med sideskær de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202643,75 kr2,75 kr (7%)
1. jun. 202641 kr2,75 kr (6%)
31. maj 202643,75 kr2,11 kr (5%)
20. maj 202641,64 kr2,11 kr (5%)
19. maj 202643,75 kr2,75 kr (7%)
18. maj 202641 kr
7. maj 202641,64 kr
5. maj 202641 kr
26. apr. 202641,64 kr
21. apr. 202641,14 kr1,14 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret