Gå til hovedindhold

Irwin Sneglebor Blue Groove Ø25mm Lgd. 152mm 6X hastighed, 3 skær med sideskær

IRWINSnegleborEAN: 5706915066241
Pris fra 39 krtil 204 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 165 kr (81% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Irwin Sneglebor Blue Groove Ø25mm Lgd. 152mm 6X hastighed, 3 skær med sideskær og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 39 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IRWIN 10506624, Boremaskine, Kant borehoved, 2,5 cm, 165 mm, Træ, 1 stk
39 kr
Til butik
IRWIN 10506624, Boremaskine, Kant borehoved, 2,5 cm, 165 mm, Træ, 1 stk billede

Produktspecifikationer

Mærke: IRWIN
Kategori: Træbor
Farve: 5
Artikel nr.: 5706915066241
EAN: 5706915066241
Varenr.: 3623184
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Træbor 25x165mm blue groove
45 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
TRÆBOR 25X165MM BLUE GROOVE
48,16 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Irwin Sneglebor Blue Groove Ø25mm Lgd. 152mm 6X hastighed, 3 skær med sideskær
58,75 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
6 stk Irwin 6X Blue Groove sneglebor - Ø25x160mm
176 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
6 stk Irwin Blue Groove 6X sneglebor, Ø25x160 mm
204 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
6 stk Irwin Blue Groove kort sneglebor Ø25x160mm
204 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Irwin Sneglebor Blue Groove Ø25mm Lgd. 152mm 6X hastighed, 3 skær med sideskær koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Irwin Sneglebor Blue Groove Ø25mm Lgd. 152mm 6X hastighed, 3 skær med sideskær koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK39 kr78 krKøb
2MaintainIt45 kr45 krKøb
3EL-GROSSISTEN48,16 kr48,16 krKøb
4vvsfittings.dk58,75 kr58,75 krKøb
5LavprisVærktøj176 kr176 krKøb
6BilligVVS DK204 kr204 krKøb
7LavprisVVS204 kr204 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Irwin Sneglebor Blue Groove Ø25mm Lgd. 152mm 6X hastighed, 3 skær med sideskær

PriceData har fulgt prisen på Irwin Sneglebor Blue Groove Ø25mm Lgd. 152mm 6X hastighed, 3 skær med sideskær i 171 dage. Laveste pris i perioden er 39 kr (registreret d. 27. februar 2026), højeste er 58,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 43 kr.

Den nuværende pris på 39 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Irwin Sneglebor Blue Groove Ø25mm Lgd. 152mm 6X hastighed, 3 skær med sideskær. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Irwin Sneglebor Blue Groove Ø25mm Lgd. 152mm 6X hastighed, 3 skær med sideskær de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202639 kr4,18 kr (10%)
1. jun. 202643,18 kr1,57 kr (4%)
31. maj 202644,75 kr1,57 kr (4%)
20. maj 202643,18 kr4,18 kr (11%)
19. maj 202639 kr4,18 kr (10%)
12. maj 202643,18 kr1,19 kr (3%)
11. maj 202641,99 kr1,19 kr (3%)
10. maj 202643,18 kr4,18 kr (11%)
9. maj 202639 kr4,18 kr (10%)
5. maj 202643,18 kr4,18 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret