Gå til hovedindhold

iRobot Braava jetT rengøringsmiddel til hårde gulve Hvid

iRobotStøvsuger – tilbehørEAN: 5060359288912
Pris fra 113 krtil 219 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 106 kr (48% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på iRobot Braava jetT rengøringsmiddel til hårde gulve Hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 113 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
iRobot Braava jet Rengøringsmiddel til hårde gulve
113 kr
Til butik
iRobot Braava jet Rengøringsmiddel til hårde gulve billede

Produktspecifikationer

Mærke: iRobot
Kategori: Robotstøvsuger tilbehør
Farve: 1
Artikel nr.: 43370007
EAN: 5060359288912
Varenr.: 9407525
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
iRobot Braava jet Væske (klar til brug)
140 kr
Til butik
Gå til WittShop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
iRobot Braava jetT rengøringsmiddel til hårde gulve Hvid
219 kr
Til butik
iRobot Braava jetT rengøringsmiddel til hårde gulve Hvid billede

Produktinformation

iRobot Braava jet™ rengøringsmiddel til hårde gulve er designet til nemt at håndtere snavs og pletter. Dens kraftfulde formel sikrer en pletfri finish, der efterlader dine gulve skinnende og friske, og forbedrer ydeevnen af din Braava jet™ robot.

Produktspecifikationer

Mærke: iRobot
Vægt: 0.52g
EAN: 5060359288912
Varenr.: shopify_DK_15682994602316_57210138493260
Gå til iRobot DK
TrustScore 4 ud af 53,6
Braava jet™ rengøringsmiddel til hårde gulve
219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iRobot Braava jetT rengøringsmiddel til hårde gulve Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iRobot Braava jetT rengøringsmiddel til hårde gulve Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK113 kr152 krKøb
2CompuMail DK140 kr140 krKøb
3WittShop DK219 kr219 krKøb
4iRobot DK219 kr219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for iRobot Braava jetT rengøringsmiddel til hårde gulve Hvid

PriceData har fulgt prisen på iRobot Braava jetT rengøringsmiddel til hårde gulve Hvid i 180 dage. Laveste pris i perioden er 112 kr (registreret d. 18. februar 2026), højeste er 156 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 125 kr.

Den nuværende pris på 113 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for iRobot Braava jetT rengøringsmiddel til hårde gulve Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for iRobot Braava jetT rengøringsmiddel til hårde gulve Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026113 kr1 kr (1%)
25. maj 2026114 kr1 kr (1%)
21. maj 2026115 kr1 kr (1%)
19. maj 2026116 kr22 kr (16%)
14. maj 2026138 kr2 kr (1%)
28. apr. 2026140 kr2 kr (1%)
15. apr. 2026138 kr7 kr (5%)
28. mar. 2026131 kr1 kr (1%)
14. mar. 2026130 kr1 kr (1%)
8. mar. 2026131 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret